Emanet 486 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Aralık Cuma

Emanet 486

Yaman ve Nana Sevgili Olacak!

Emanet 486.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 486 fragmanı geldi. Emanet 486.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 486.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 486. bölüm 23 Aralık Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

emanet 444
emanet

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Nana arasındaki romantik büyü her geçen gün artıyor. İkili tüm kötülüklerden uzak İstanbul’un tadını çıkardı. Çiftimizin bu güzel birlikteliği gelecekte yaşanacak aşkın ne denli muhteşem olacağının fragmanı gibiydi. Peki gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor? 

Nana ve Yaman aşka yürüyor! Beklediğimiz itiraf sonunda geldi. Yaman ve Nana birlikte geçirdikleri güzel anlardan sonra akıllarında tek bir şey kaldı. Bu muhteşem günün hiç bitmemesi. İkilinin bu benzete düşüncesi sonunda itirafa dönüşecek.

Çünkü ne Yaman ne de Nana birbirlerinden ayrılmak istemiyor. Nana için Yamam’a böylesine alışmışken ondan kopmak yeni bir bilinmezliğe gitmek istenecek son şey. Yaman içinde benzer bir durum söz konusu. Seher’i kaybettikten sonra yalnızlığına ortak olacak bir kadın karşısına çıktı. Onu kaybetmeyi ve tekrar yalnızlığı ile baş başa kalmayı hiç ama hiç istemiyor. 

Emanet 486.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Aralık Cuma Emanet’te Yaşanacaklar!

Sevgili mi olacaklar! Çiftimizin hislerini açıkça söylemeleri onları bir ileri aşmaya taşıyacak. Bunun ne olduğu tahmin edeceğiniz üzere belli. Yaman ve Nana’nın sevgili olması. 

Birbirini kaybetmekten bu kadar korkan aşıklar bu bağı sonsuza dek korumak isteyecek. İkilinin sevgililiğe adım atması demek romantizmin doruğa ulaşması anlamına geliyor. Yani gelecek bölümlerde romantik yakınlaşmalar bizleri bir hayli büyüleyecek. 

Son olarak ikilinin Süleymaniye gezisine de değinmeden geçemeyeceği. Nana camiden ve atmosferden çok etkilendi. Nana’nın din değiştirmesini de ilerleyen bölümlerde izleyebiliriz. 

Emanet 484.Bölüm – Emanet Son Bölüm İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?
  Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak? Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek! Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 128 Watch Trailer – Thursday, June 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 128 Watch Trailer – Thursday, June 22 Trailer Baran has a message from his mother!
 • Kan Çiçekleri 128. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Haziran Perşembe)
  Kan Çiçekleri 128. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Haziran Perşembe) Baran’ın Annesinden Mesaj Var!Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan ve Baran’dan boşanma öncesi son çıkış… İkili ya itiraf edecek ya da bu aşkı kalplerine gömecekler… Kan Çiçekleri 128.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 127 Watch Trailer – Wednesday, June 21 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 127 Watch Trailer – Wednesday, June 21 Trailer Divorce Documents Signed! Will Divorce Happen?Hello Blood Flowers lovers. The last exit before the divorce from Dilan and Baran… The two will either confess or bury this love in their hearts… What will happen in the 127th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.
 • Kan Çiçekleri 127. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Haziran Çarşamba)
  Boşanma Belgeleri İmzalandı! Boşanma Gerçekleşecek mi?Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan ve Baran’dan boşanma öncesi son çıkış… İkili ya itiraf edecek ya da bu aşkı kalplerine gömecekler… Kan Çiçekleri 127.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın