Emanet 485 Bölüm Fragmanı İzle! 22 Aralık Perşembe

Emanet 485

Yaman ve Nana’nın Evlilik Kararı! 

Emanet 485.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 485 fragmanı geldi. Emanet 485.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 485.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet 485

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 485. bölüm 22 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Dizi Haberleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Yaman ve Nana arasında yaşanan karmaşanın gelecek bölümlerde devam edeceğini söylemiştik. Nitekim ikili hala birbirlerine gerçek hislerini açıklayamadı. Ancak endişelenmeyin. Gelecek bölümler çok daha farklı olacak. Peki bizi neler bekliyor? Hepsi ve daha fazlası şimdi özetimizde. 

İtiraf geliyor! Yaman Nana’nın konaktan ayrılmasını hiç ama hiç istemiyor. Nitekim pasaport işlemlerini uzatarak bu durumu açıkça gösterdi. 

Nana tarafında da bu durum benzer. Yani çiftimiz için gereken tek şey minik bir kıvılcım. Bu kıvılcım tahmin edeceğiniz üzere Yusuf’tan başkası değil. Yusuf ve yaşanacak olaylar ikilinin dilini açacak. Bu romantik anlar çok yakında yaşanacak.

Emanet 485.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 22 Aralık Perşembe Emanet’te Yaşanacaklar!

Evlilik ne zaman? İkilinin gerçek duygularını açıkça ifade etmesi elbette aşkın boyutunu değiştirecek. Kaçamak romantizmin finali evlilik olacak. 

Burada yine çiftimi için itici bir güç gerekli. Nana ve Yaman’ın geldikleri sürece bakarsak bu itici gücü genelde kötüler sağladı. Yeni kötü karakterlerin işin içine girmesi çiftimizin aşkını daha da hızlandıracak. 

Kısaca toparlarsak romantizm, aşk ve sevgi doku bölümlere doymaya hazırlanın. Emanet’te gelecek bölümler bizi ekrana kilitleyecek.

Emanet 484.Bölüm İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın