Emanet 484 Bölüm Fragmanı İzle! 21 Aralık Çarşamba

Emanet 484

Yaman Aşkını İtiraf Edecek!

Emanet 484.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 484 fragmanı geldi. Emanet 484.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 484.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 484. bölüm 21 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 484

Dizi Haberleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman Topal pisliğinden kurtuldu. Dizide uzun bir süre sonra rahat bir nefes aldık. Kaos ve kötülüğün yetimi utangaçlık ve romantizm aldı. Peki bizleri gelecek bölümde neler bekliyor. Çiftimiz için aşk artık başlıyor mu?

Yaman’ın itirafı! Nana ve Yaman konakta rahat bir nefes alırken ikili için büyük bir sınav daha var. Bu sınav içlerinden geçeni birbirlerine açıkça dönebilmelerini kapsıyor. Yani hem Nana hem de Yaman birbirlerine gerçek hislerini dökeceği bir durum. 

Bu bizler için kolay olsa da çiftimiz için oldukça zor. Çünkü aşk öyle kolaylıkla dike getirilebilen bir duygu değil. Kendi hislerinden çok karşındakinin hisleri de önemli.

İşte tam bu noktada Yaman ve Nana açık bir şekilde konuşacaklar. Yaman Nana’ya kalmasını söyleyleyecek. Tabi Yaman’ın bu sözlerinin içinde Nana’ya olan aşkı da yer alacak.

Aşka Doğru İlk Adım! Tabi bu durum biraz uzayabilir. Karamel yapım dizilerini takip edenler çiftlerin birbirlerine açıkla süreçlerinin ne kadar uzun sürdüğünü iyi bilir. Burada ikili birbirlerini yanlış anlayarak bir yol ayrımına gidip son anda hislerini söyleyerek de kavuşabilir. 

Emanet 484.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 21 Aralık Çarşamba Emanet’te Yaşanacaklar!

Bu tar ters köşelere de hazırlıklı olmakta fayda var. Ancak toparlarsak çiftimiz için gelecek bölümler romantizm ve birbirlerine daha da yalınlaşma ile geçecek. Henüz yeni düşman ortada yokken bu anları keyifle izlemek gerek. 

Çünkü Yaman Kırımlı’nın belayı çekme gibi bir huyu var. Yine Yaman ne yapar ne eder belayı üstüne çeker. Bizden söylemesi. 

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye YılmazSenaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14
  Redemption Episode 164 Trailer – Redemption Thursday, September 14Will Hira be convinced that Orhun is her Husband? Redemption episode 164th trailer has been released! What will happen in the 164th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Thursday 14, with its 164th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 164th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on, Thursday 14th in Redemption…
 • Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe
  Esaret 164. Bölüm Fragmanı – Esaret 14 Eylül Perşembe Hira, Orhun’un Kocası Olduğuna İkna Olacak mı? Esaret 164.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 164.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 14 Eylül Perşembe günü 164 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 164.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 11 Eylül Pazartesi yaşanacaklar…

Bir cevap yazın