Emanet 478 Bölüm Fragmanı 13 Aralık Salı – Yaman Nana’yı Affedecek!

Emanet 478

Emanet 478.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 478.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 478.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 478. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Gerçekler ortaya çıkmış. Yaman adeta deliye dönmüştür. Uzun süre sonra bir kadına inanan Yaman tekrar hayal kırıklığına uğradığını düşünür. Peki gerçek öyle midir? Nana bir hain mi, yoksa bir piyon mu? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın kararı ne olacak? Nesin’in yardımını alan Nana, Yaman’ın gazabından kaçmayı başarır. Ancak Nana’nın kaçmak gibi bir derdi hiç olmamıştır. Nana gerçeklerle yüzleşmek ve masumiyetini anlatmak isteyecek.

Yaman Nana’nın çoktan kaçtığını düşünürken Nana’nın onun karşısına çıkacak olması bunun en büyük kanıtı olacak. Peki Yaman Nana’ya inanacak mı?

Yusuf kilit rol oynayacak! Nana’nın geri dönüşü elbette Yaman’ı etkileyecek. Kaçma şansı varken bu kadın neden geri dönmeyi istiyor diye düşünecek. Üstüne Yusuf’un düştüğü zor durum Yaman’ın Nana’yı dinlemesi için bir sebep olacak.

Her ne kadar anahtar rol Yusuf gibi görünse de durum biraz farklı. Yaman yıllar sonra kalbini birine kaptırmıştır. Seven bir kalp ne hata yaparsa yapsın sevdiğini hep affedermiş. İşte Yaman’ın kalbi de Nana için böyle düşünecek. 

Ancak Nana’nın kendini ispat etmesi şart. Nitekim gelecek bölümlerde Nana’ya bu fırsat gelecek. Nana kendini ispat ederek Yaman’ın güvenini geri kazanacak. O zaman bu aşk bambaşka bir şekilde bizleri kendine büyüleyecek. Şimdiden bu bölümler için sabırsızlanıyoruz. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın