Emanet 474 Bölüm Fragmanı 7 Aralık Çarşamba – Nana Neyi Saklıyor? Yaman Gerçeği Öğrenecek!

emanet 474

Emanet 474.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 474.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 474.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 474. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Nana ve Yaman’ın gidererek birbirlerine daha çok yakınlaşacağını anlatmıştık. Ancak kötülüklerinde ikilinin peşini bırakmayacağına değinmiştik. Peki gelecek bölümde neler olacak? Gerçekler ortaya mı çıkacak?

Yusuf’un gücü! Nana ve Yaman arasındaki bağlar her geçen gün daha da güçleniyor. Bunda minik afacanımız Yusuf’un da payı büyük. Yusuf geçmişte olduğu gibi yine aşıkların arasını yapıyor. Onarlın dile getirmediklerini açıkça söylüyor. Bu hem Yaman’ı hem de Nana’yı çok utandırıyor.

İkili için aşk rüzgarları şimdilik Yusuf sayesinde iyi gitse de öncelikle geçmişin açığa çıkması gerekli. Bu da Yaman ve Nana’nın yüzleşmesi ile olacak!

Gerçekler açığa çıkıyor! Nana gerçekleri söylemeye cesaret edemiyor. Yaman’ın can düşmanı Topal ile işbirliği yaptığını söylemek kendi sonunu hazırlamaktan beter. Diğer yandan susmak ise bir çözüm değil. Yaman ise Nana’nın ne sakladığını öğrenmekte kararlı.

Nitekim gelecek bölümlerde tüm gerçekler ortaya çıkacak. Nana eteğindeki taşları dökecek. Burada Yaman’ın sabırlı olması çok değerli. Aynı zaman da Nana’nın bir kez daha kendini ispatlaması gerekecek. Emanet’te bu hafta Nana ve Yaman için çok kritik olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir