Emanet 48.Bölüm Fragmanı – 11 Kasım Çarşamba

Seher Yaman’a KARŞI ÇIKIYOR! GİDEMEZSİN!!!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman Yusuf’u kaçırmayı düşündü! Yusuf ise teyzesinden ayrı düşmek istemedi. Yusuf Yaman ve teyzesine annem ile babam siz olun dedi. Emanet 48.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde oldukça romantik anları geride bıraktık. Seher ve Yaman yalandan da olsa karı koca gibi davrandılar ve el ele tutuştular. Bu anlar gelecekte göreceğimiz güzel günlerin mini bir provası niteliğinde diyebiliriz. Asıl meselemize dönersek durumlar iyice karışık. Yaman Yusuf’u yurt dışına kaçırmak isterken Seher bu karara karşı geliyor. Seher’in emaneti olan Yusuf’u bırakmaya hiç niyeti yok. Seher yaşayacağı büyük ikilemde Yaman’ı engellemek veya göz yummak arasında gidip gelecek.

Ancak bu işin bir de İkbal yönü var. Seher bu duruma müdahale edip etmemekte kararsızlık yaşarken İkbal’de olayları karıştırarak işleri Seher ve Yaman için zora sokacak. İkbal’in bu yaptığı belki Yusuf’un Yaman’dan alınmasını sağlasa da yine İkbal hüsrana uğrayacak. İkbal’in bu müdahalesi Yaman ve Seher’i Yusuf konusunda çaresiz bırakacak. İkilinin tek yolu hayatlarını Yusuf için birleştirmek.

Diğer tarafta ise Sultan teyze tahmin ettiğimiz gibi Kiraz’ı evden yollamak için ona bir görücü buldu. Ancak Kiraz’ın bu adamla evlenmeye hiç ama hiç niyeti yok. Ayrıca Ali’nin de Kiraz’a olan duyguları bu kararda etkili olarak. Ali’de Kiraz’ın başka birisiyle evlenmesini istemiyor. Sultan teyzenin bu planı Ali ve Kiraz’ın birbirlerine olan duygularının açığa çıkmasını sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir