Emanet 466 Bölüm Fragmanı 25 Kasım Cuma – Gözü Kara Yaman Nana’nın Kalbini Çaldı!

emanet 466

Emanet 466.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 466.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 466.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 466. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde beklediğimiz aşk dolu bölümler yaklaşmaya devam ediyor. Yaman Kırımlı uzun süre sonra açık açık Nana’ya onu istediğini söyledi. Nana bu durum karşısında afallarken heyecan doruk noktada. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Nana’nın kalbini çaldı! Geçmiş özetlerde Nana için en güzel şeylerden birinin Yaman’ın koruması altına girmesi olduğunu söylemiştik. Nitekim Yaman bunu en güzel şekilde gösterdi. Nana’yı tüm düşmanların elinden kurtararak herkese meydan okudu.

Nana için ise durum biraz farklı. Nana konakta bulunmasını Yaman için tehlike olarak görüyor. Onun iyiliği için ise konaktan gitmeye karar verecek. Ancak Yaman buna izin vermeyecek. Nana’ya alışan Yaman onu artık hayatından çıkarmak istemiyor.

Aşk başlasın! Geçmişte Nana’yı kendi elleriyle göndermek isteyen Yaman’ın bu tavrı elbette herkesi şaşırttı. En başta Nana ne olduğuna inanamadı. Yaman’ın ona karşı bu ilgisi kızımızı bir hayli utandırdı. Ancak kahramanımız Yaman’ın romantikliklerinden henüz habersiz.

İşler her ne kadar iyi gitse de sır perdesi henüz aralanmış değil. Nana’nın ne yapıp edip gerçekleri Yaman’a anlatması gerekli. Yoksa bu aşk büyüdükçe sırrın yaratacağı etki de o denli ağır olacak. Şimdiden gelecek bölümleri heyecanla beklemeye başladık.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.