Emanet 465 Bölüm Fragmanı 24 Kasım Perşembe -Nana ve Yaman İçin Yüzleşme Zamanı

Emanet 465

Emanet 465.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 465.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 465.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 465. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde de belirtiğimiz gibi Yaman Kırımlı ne yaptı etti Topal’ın izini buldu. Opak ve Yaman karşılaşmasında en büyük endişeyi Nana yaşadı. Peki Yaman artık gerçeği öğrenecek mi? Gelecek bölüm neler olacak?

Nana hain mi olacak! Yaman ve Topal yüzleşmesi gerçekleşti. Topal namlunun ucunda aman dilerken her şeyi yapmaya hazır. Kendi hayatı için Nana’yı dahi feda edebilir. Onun gerçek yüzünü ortaya çıkararak Yaman’ı vurabilir. 

Emanet 465 Bölüm Fragman Bölüm Özeti Devam Ediyor

Tüm beklenti bu yönde olsa da işler böyle gerçekleşmeyecek. Nana Topal’ı ipin ucundan alarak şimdilik bu gizemin devam etmesini sağlayacak. 

Yaman’ın inadı! Ancak Yaman vazgeçmek nedir bilmiyor. O her şeyi çözmeye oldukça odaklanmış durumda. Nitekim Yaman’ın bu tavrı tüm sırrı ortaya dökecek. Bu an geldiğinde dizi oldukça karışık bir hal alacak. Nana’nın bir hain olma ihtimali Yaman’ın tüm dengelerini sarsabilir.

Bu yüzden Nana’nın bir şekilde erken davranarak bu durumu çözmesi şart. Yoksa dizide taşlar yerinden oynayacak. Yavaş yavaş ilerleyen aşk bir anda son bulacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.