Emanet 463 Bölüm Fragmanı 22 Kasım Salı – Nana’nın Sonu! Yaman Neredesin?

emanet 463

Emanet 463.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 463.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 463.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekişme yerini şüphe tohumlarına bıraktı. Nana Yaman konusunda kafa karışıklıkları Yaşarken Yaman’ın da aklında soru işaretleri var. Yaman kendi yerini kimi söylediğini düşünmeye başladı. Nana ise abisinin asıl katilini aramaya koyuldu. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Asıl katil kim? İntikam için konağa gelen Nana’nın kafası oldukça karışmış durumda. Yaman abisinin katili mi yoksa değil mi? Bu soru Nana’nın kafasını kurcalasa da Nana artık bir karara vardı. Yaman katil matil değil. Abisini aslında başka biri öldürdü ve okları Yaman’a çevirtti. Peki tüm bunu yapan kim?

Nana bu sorunun peşine düşecek. Elbette cevap hepimizin bildiği üzere Topal’dan başkası değil. Nana bu gerçeği acı bir şekilde öğrenecek.

Nana tehlikede! Kendisine kalan mirastan habersiz olan Nana aklındaki soru işaretinin peşine düşerken Yaman’da Nana’nın peşinde. Onun gizli saklı ne işler çevirdiğini merak ediyor. Yaman’ın bu sıkı takibi Nana’dan bilgi edinmek için olsa da durumlar değişecek. Topal’ın Nana’yı öldürme düşüncesi Yaman’ın bu takip planı sebebiyle bozulacak.

Yani Yaman Nana’yı takibe alırken bilmeden onun hayatını da kurtarmış olacak. Ancak bu tehlike bir seferde geçecek gibi durmuyor. Gelecek bölümlerde çiftimizin yüzleşmesi ve Topal şeytanına karşı beraber hareket etmesi gerekecek. İkili birleştiğinde hiçbir güç onların karşısında duramayacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.