Emanet 46.Bölüm Fragmanı – 9 Kasım Pazartesi

Yaman Yusuf’u Kimseye VERMEYECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! İkbal hain planlarına devam ediyor. İkbal son bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullandı!Yaman ve Seher Yusuf’u buluyor. Emanet 46.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yusuf kötü adamlar tarafından kaçırılmıştı. Yaman büyük bir kahramanlık yaparak Yusuf’u kötü adamlardan kurtardı. Ancak Yaman ne olursa olsun Yusuf’u bir daha kimselere vermek istemiyor. Bir daha çocuk esirgeme yurduna Yusuf’un girmesine asla tahammülü yok. Seher ise Yaman’ın bu fevri hareketinden çok ama çok endişeli. Çünkü Yaman’ın bu tavrı belki de Yusuf’un velayetinin bir daha alınmasını tamamen engelleyebilir. Emanet 46.bölüm özeti devam ediyor.

Seher bu konuda bir şeyler yapacak. Öncelikle Yaman’ın Yusuf’u kaçırdığı yeri bulup onunla konuşacak. Yaman’ın Seher konusunda ne kadar hassas olduğunu bir kez daha göreceğiz. O dediğim dedik Yaman Seher’in karşısında süt dökmüş kediye dönerek onun dediklerini harfiyen yerine getirecek. Nitekim Yusuf’un velayetini kazanmak için bu şart. İkili bu sefer İkbal cadısının tüm oyunlarına rağmen en azından velayet davası sonuçlanana dek Yusuf’a sahip olacak. Ancak burada ikilinin daha büyük bir fedakarlık yapması gerekebilir. Bu fedakarlık Yusuf için ikilinin evlenmesinden başka bir şey değil.

Diğer tarafta ise Ali kahramanca Kiraz’ı kurtardı. Sultan ise tam bir hayal kırıklığı yaşıyor. Kiraz’ı kovup ondan kurtulduğunu düşünürken Kiraz daha güçlü bir şekilde eve dönüyor. Üstelik yaşadığı onca şeyden sonra Sultan bir daha onu öylece sokağa atamayacak. Ali bu konuda Sultan teyzeyi bir hayli sert uyaracak. Ayrıca ikili birbirlerine verdikleri sözü de hatırlayacak. Artık Kiraz öyle kolayca Ali’yi bırakıp gitmeyecek. İkili için tamda her şey oldukça iyi giderken Sultan teyze hiçte iyi olmadı. Ancak Begüm defteri Ali için son buldu. Artık ister Sultan, ister kral kim gelirse gelsin Ali Begüm ile evlenmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir