Emanet 442 Bölüm Fragmanı 24 Ekim Pazartesi

Emanet 441

Yaman Nana’nın Kalbini Çaldı! 

Emanet 442.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 442.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 442.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Nana’yı kurtararak büyük bir kahramanlık sergiledi. Nana kendisi için hayatını tehlikeye adan bu adama adeta vuruldu. Peki gelecek bölümlerde bizi ne bekliyor? Nana be Yaman arasında neler olacak!

Topal ve Yaman savaşı! Topal Yaman’dan kurtulduğunu zannederken onu tekrar karşısında görerek büyük bir şok yaşadı. Yaman adeta onu için ölümsüz biri gibi! 

Topal için durum buyken Nana için ise bambaşka. Yaman bu hayatta Aziz’den sonra onun için hayatını tehlikeye atan ikinci adam. Üstelik Yusuf’un sözleri de Nana’yı bir hayli etkileyecek.

Büyük tehlike! İşler bu aşamada oldukça iyi gitse de durumlar her an karışabilir. Topal Nana için büyük tehlike. Gerçek kimliğini Yaman’a söylemesi konakta büyük bir karmaşa yaratabilir. Ancak şimdilik bu konuda endişelenmeye gerek yok. Topal bu kozunu daha ileriye saklayacak.

Gelecek bölümlerde bizi bekleyen ise Nana’nın can borcunu Yaman’a ödemesi. Nana hem yüreği hem de bileği ile Yaman’ın bu fedakarlığını fazlasıyla ödeyecek. Bize ise bu romantik aşkım ilk adımlarını keyifle izlemek kalacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın