Emanet 44.Bölüm Fragmanı – 5 Kasım Perşembe

Yaman ve Seher,Yusuf’u KURTARACAK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! İkbal hain planlarına devam ediyor. İkbal son bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullandı! Emanet 44.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde işler resmen İkbal’in istediği gibi gitmeye devam ediyor. İkbal Yusuf’un ortadan kalkmasıyla beraber Seher’den de kurtulacağını kafasına koymuş durumda. Ancak görmediği bir şey var o da yaşanan bu durumun Seher ve Yaman’ı daha çok yakınlaştırdığı. Nitekim ikili Yusuf’un kaçırılması olayıyla birbirlerine daha çok yakınlaşıyor. Özellikle Yaman Seher’in ne kadar fedakar olduğunu daha iyi görüyor.

Elbette ikili bu fedakarlık ve birliktelikle Yusuf’u kurtaracak. Ancak burada dikkat edeceğimiz nokta Seher ve Yaman’ın bundan sonra Yusuf için ne yapacağı. İkili Yusuf’un velayetini alamamışlardı. Seher bunun farkında olduğu için artık Yaman’ı değiştirmeye çalışıyor. Bu değişimin ilk aşaması öfke kontrolü, sakinlik. Seher Yaman’ı bu şekilde dönüştürerek Yusuf’u kurtarmayı deneyecek. Ancak bu Yusuf’u almak için yeterli olur mu tartışılır. Nitekim ikilinin velayeti alabilmesi için değişimden çok birleşmeye ihtiyaçları olabilir. Ne dersiniz?

Diğer tarafta ise Sultan teyze adeta ortalığı duman etti. Kadın Kiraz’ı resmen kapının önüne attı. Çaresiz kalan Kiraz ise sokaklara düşüp yeni bir yol arayışında. Ali elbette Kiraz’ın peşini bırakmayacak. Ne de olsa Kiraz ona Osman amcanın emaneti. Ancak burada Sultan teyze Kiraz’a daha çok şeyler çektirecek orası kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir