Emanet 435 Bölüm Fragmanı 13 Ekim Perşembe

emanet 435

Yaman Yeni Aşkını Buldu! Nefretten Doğan Aşk…

Emanet 434.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 434.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 434.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın Yaman’ı sıkı takibi devam ederken ikili arasında tuhaf bir gerilim sürüyor. Yaman hırçın tavrıyla Nana’yı kızdırırken Nana ise Yaman’ın bu tavrına oldukça bozuluyor. Yaman ve Nana arasında yaşanan bu tuhaf durum ikilinin aşkının ilk sinyalleri diyebiliriz. Peki gelecek bölümde neler olacak? Bizleri neler bekliyor?

Nefretten Doğan Aşk! Öfkeli, kızgın, hırçın bazen aksi bazense şefkat dolu. Bu tanımaları yaptığımızda aklınıza ilk kim geldi? Yaman mı, yoksa Nana mı? Yoksa her ikisi de mi? Sizin cevabınız gibi bizlerinde cevabı ikisi de şeklide.

Yaman dünyada bir ruh eşi arasa kendine bu kadar benzeyen birini gerçekten zor bulurdu. Nitekim bu durum zamanla Yaman tarafından da fark edilecek. Yaman Nana’da kendinden bir parça bulacak. Nana’nın kötülüğe karşı dik duruşu, öfkesi ve tüm bunların altında saklı sıcacık yüreği. Nana ve Yaman aşkının kilit noktası tam da bu olacak.

Nana’nın gerçek kimliği! Tabi tüm bu anlattıklarımız yaşanan gerçekleri gölgeleyemez. Nana’nın Aziz’in intikamı için geldiği ve Topal tarafından kullanıldığı. Bu büyük sır açığa çıktığında yer yerinden oynayabilir. Ancak tüm bu durumu değiştirecek tek bir yol var.

Bu yolu geçmiş bölümlerde Seher ve Yaman aşkında çokça görmüştük. İkili birbirlerine olan güvenleri konusunda çok kez sınanmıştı. Nana ve Yaman içinde aynı durum söz konusu olacak. İkili birbirlerine karşı sınanacaklar. Bu durumun sonunda kazanan ise aşk olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Redemption Episode 56 Trailer – Redemption Monday, February 6
  Redemption 56th episode trailer has been released! What will happen in the 56th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Monday, February 6, with its 56th episode.
 • Esaret 56.Bölüm Fragmanı – Esaret 6 Şubat Pazartesi
  Hira Saygı Görmeye Başlayacak! Esaret 56.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 56.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 6 Şubat Pazartesi günü 56.bölümüyle ekrana gelecek.
 • Redemption Episode 55 – Redemption 3 February Friday
  Orhun Wants to Get to Know Hira Closely! Redemption 55th episode trailer has been released! What will happen in the 55th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Friday, February 3, with its 55th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 55th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Friday, February 3rd in Redemption…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir