Emanet 430 Bölüm Fragmanı 6 Ekim Perşembe

emanet 430

Nana’nın Kimliği Ortaya Çıkacak Mı?

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın Yusuf’a olan yakınlığı konakta dengeleri değiştirecek. Topal’ın da devreye girmesiyle birlikte ortalık resmen alev alev. Bir yanda Topal, bir yanda Yaman diğer yanda ise Nana… Bu üçlünün düellosunda kazanan kim olacak?

Nana köşeye sıkıştı! Yusuf’u kurtarmasıyla birlikte Nana kendini konakta kabul ettirmişti. Ancak konakta kabul edilmek Yaman’ın elde etmek anlamına gelmiyor. Yaman her zamanki gibi sert ve öfkeli. Nana bu duvar adam karşısında şaşkın.

Nana Yaman’ın sert kabuğunu kırmak için yollar arasa da Topal rahat durmuyor. İçeri gönderdiği casusu ile Nana’ya gözdağı veren Topal gücünü göstermek isteyecek. Nana Topal’ın onu ele verebilecek olmasından dolayı endişeli. Nana için bu da yetmezmiş gibi göçmenlik işleri de ortaya çıktı. Konak çalışanları bu belgeyi saklayarak Nana’yı bir başka sorunla daha karşı karşıya bırakacak.

Her şey Yusuf için! Karşısında olan bunca sorunla baş etmek zor olsa da Nana elinden geleni yapacak. Öncelikle Topal’ı kendine tekrar inandıracak. Yaman’a karşı olan intikam duygusun hala var olduğunu söyleyecek. Topal’ı dizginlemeyi başaran Nana için bir diğer konu ise sınır dışı edilme tehlikesi.

Bu durum oldukça korkutucu gözükse de işleri yoluna sokacak bir sorun. Nana’nın sınır dışı edilme tehlikesi elbette en çok Yusuf’u üzecek. Yusuf için harekete geçecek olan Yaman Nana’yı kurtarmak isteyecek. Haliyle Yaman’ın bu fedakarlığı Nana’yı bir hayli etkileyecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir