Emanet 43.Bölüm Fragmanı – 4 Kasım Çarşamba

Yusuf’un HAYATI TEHLİKEDE! Kiraz Sokakta KALDI!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! İkbal hain planlarına devam ediyor. İkbal son bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullandı! Emanet 43.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde İkbal ne yapıp edip Yaman ve Selim’i karşı karşıya getirdi. İkbal gerçekten neyi amaçlıyor anlamak çok zor. Yusuf’u yetimhaneye soktu. Şimdide Yaman’ı katil etme derdinde. Gerçekten amaçsız ve bilinçsizliğin bu kadarı da olmaz dedirten bir karakter. Kardeşini evlendirme işini de geçti İkbal’in planları.  

Neyse ki bu durumu kurtaracak kişi Seher olacak. Seher son anda yetişerek Yaman’ın bu yanlışı yapmasını engelliyor. Bir diğer sorunda bu olayın büyümesini engelleyecek. Yetimhanedeki çocuklar Yusuf’u oldukça zor durumlara sokacaklar. Yusuf tamamen ortalıktan kaybolabilir ve oldukça zor durumlara düşebilir. Burada Yaman ve Seher’in ne pahasına olursa olsun Yusuf’u bir an önce bulmaları gerekli. Bir önceki kayboluşunda düştüğü çukurda hayatını neredeyse kaybedeceğini görmüştük.

Bu hafta İkbal’in açtığı belalarla geçecek diyebiliriz. Bu durumun tek olumlu yönü ise Yaman Seher’in ne kadar fedakar ve duygusal biri olduğunu görecek. Yani mantıken bakınca biri Yusuf için ağlarken, kendini parçalarken diğeri yani Zuhal keyif kahvesi içiyor. Yaman elbette Zuhal’i seçmeyecektir! İkilinin planları var ama akılları yok resmen.

Diğer tarafta ise Begüm yetmezmiş gibi bir de başımıza Sultan teyze çıktı. Mis gibi minnoş Osman amcadan sonra bu aksi ihtiyar sinirleri zıplatacak. Kiraz ise daha yeni söz vermesine rağmen Sultan’ın baskısına dayanamayıp ayrılıyor. Anlayacağınız iki taraflı kayıp var. Bir yandan Yusuf diğer yandan Kiraz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir