Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi

Emanet 427

Yaman Nana’yı Kurtaracak!

Emanet 427.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 427.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 427.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yusuf’u kurtarmak için harekete geçen Nana Topal’ı fena halde kıstırdı. Topal ne kadar dirense de Nana ondan Yusuf’un yerini öğrendi ve harekete geçti. Ancak işler Nana’nın istediği gibi olmayacak!

Nana öldü mü? Nana Yusuf’u kaçırdığını düşünürken Topal’ın adamı ortaya çıkmış ve Nana’yı baltayla etkisiz hale getirmek istemişti. Geçmiş özetimizde bahsettiğimiz gibi Nana Yusuf’u kurtarmak için her şeyi göze aldı. Hatta ölümü bile. Nitekim Nana’nın uğradığı bu saldırı oldukça ağır!

Peki Nana’ya bir şey olacak mı? Burada hepinizin tahmin edeceği üzere elbette Nana hayatını kaybetmeyecek. Onu kurtaracak tek kişi ise Yaman! Tıpkı geçmişte Seher’i tüm zorluklardan kurtardığı gibi Yaman Kırımlı bu sefer Nana’yı kurtaracak!

Kahraman Yaman! Bu durum özellikle Nana’nın Yaman’a karşı bakış açısını çok etkileyecek. Nana Aziz’in başına gelenlerde Yaman’ın suçsuz olabileceğini ilk defa bu anda düşünecek. Bu durum Nana’nın bakış açısını değiştirdiği gibi Yaman’ı da etkileyecek. Yaman Yusuf için hayatını tehlikeye atan bu kadına gerekli saygıyı duyacak!

Gelecek bölümler ise bu kurgu üzerinden yürümeye devam edecek. Topal’ın planları kötülükleri her seferinde Nana ve Yaman’ı yakınlaştıracak. Tıpkı geçmişte Seher ve Yaman’ın başına gelenler gibi. Kötülükler çiftimizi daha da birleştirici bir rol oynayacak.

4 Comments on “Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

4 Comments on “Emanet 427 Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.