Emanet 426 Bölüm Fragmanı 30 Eylül Cuma

Emanet 426

Nana Yusuf İçin Ölümü Göze Aldı! Onu Kurtaracak!

Emanet 426.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 426.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 426.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçen özetimizde belirttiğimiz gibi Nana zincirlerini kırdı. Yusuf için Topal’ı karşısına aldı. Yaman’ın Nana üzerindeki şüpheleri ise bir hayli arttı. Peki gelecek bölümde neler olacak? Nana Yusuf’u kurtarabilecek mi?

Nana gemileri yakacak! Yusuf’un kaçırılmasıyla beraber Yaman adeta deliye dönmüş tüm öfkesini Nana’ya kusmuştu. Nana ise yaşanan durumdan dolayı çaresiz bir duruma düşmüştü. Yusuf’a karşı hissettiği şefkat onun tüm fikrini değiştirmiş ve Topal’ı karşısına alacak adım atmasına neden olmuştu. Nana bu yaptığı hareketle kendini çok ama çok zor duruma düşürecek.

Yaman’ın ona karşı olan düşmanlığının yanı sıra Nana yeni bir düşman daha kazanmış oldu. Topal’ı karşısına alması demek Nana’nın tamamen yalnızlaşması anlamına geliyor. Nana adeta iki ateş arasında kaldı diyebiliriz. Ancak onun ilk önceliği Yusuf’u sağ salim bulmak!

Nana Yusuf’u kurtaracak! Nitekim Nana’nın bu kararlılığı meyvesini verecek. Yusuf’u sağ salim kurtaran Nana onu konağa getirerek Yaman’ın güvenini tekrar kazanacak. Kendi canını Yusuf için hiçe sayması Yaman’ı bir hayli etkileyecek.

Nana için işler iyiye dönse de büyük bir kozu Topal’ın eline vermiş oldu. Topal Yusuf’u kullanarak Nana’ya her istediğini yaptıracak. İlerleyen bölümlerde Nana hakkında her şeyi anlatmakla tehdit edecek. Nana çok ama çok zor duruma düşecek. Tıpkı geçmişte Yaman’ın Seher karşısında düştüğü durum gibi. Ancak ne olursa olsun Nana Seher’in yerini doldurabilecek tek kişi. Bunu kanıtlaması için er ya da geç fırsat eline geçecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.