Emanet 424 Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba

emanet 424

Nana Konağı Ele Geçirecek!

Emanet 424.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 424.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 424.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana büyük bir yakalanma tehlikesi atlatsa da işler onun açısından tekrar yola giriyor. Nana’nın konağa giderek sızması Topal’ı sevindirse de olayların rengi her an değişebilir. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor?

Yaman’ın aklı karıştı! Nana intikam planları yaparken, Yaman’da konakta bir tuhaflıklar olduğunu hissetti. Ancak Yaman’ın gözü gerçekleri kolay kolay görecek gibi değil. İşleri daha da karmaşıklaştıracak olan ise Yaman’ın Nana’ya karşı bakışları olacak!

Yaman’ın konağa gelen müşterisi oldukça dişli çıkmış anlaşma konusunda diretmişti. Ancak Nana burada sempatik tavırlarıyla devreye girmiş ve anlaşmayı kazanmıştı. Nana’nın bu tavrı Yaman’ın taktirini kazanırken bakışlar ise ileride yaşanacak fırtınalı sürecin işareti niteliğinde.

Nana etkiledi! Yaman’ı bu denli değiştiren durum Nana’nın doğal ve samimi tavrı. Yaman, Nana’nın bu halinde Seher’den esintiler bulacak. Nana her geçen zamanda Yaman’ı etkilemeye devam edecek. Yaman’ın bu duruma düşmesi olayları daha da karıştıracak nitelikte. Nana Yaman’ın kalbini kazanırsa ona yapacağı intikamın etkisi ok daha büyük olacak!

Ancak işleri daha da tuhaflaştıracak konu ise Nana’nın da bakışlarının değişmesi olacak! Nana’da Yaman’dan etkilenecek! Bizleri gelecekte oldukça heyecanlı bölümler bekliyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.