Emanet 423 Bölüm Fragmanı 27 Eylül Salı

Emanet 423

Nana’nın Kimliği Ortaya Çıkacak!

Emanet 423 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 423.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 423.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet Dizisi heyecan dolu yeni sezonu tüm hızlıyla devam ediyor. Topal’ın sabırsızlığı Nana’nın sonu mu oluyor? Yaman tüm gerçekleri öğrendi mi? Hepsi ve daha fazlası özetimiz de…

Topal ifşa olacak! Yaman’ın Nana konusunda kafasında oluşan soru işaretleri giderek artıyor. Önce Yusuf’un Nana’yı Yaman’ın odasında gördüğünü söylemesi. Hemen ardından ise telefonda Topal’ın Nana’yı araması!

Bu iki büyük ipucu adeta Nana’nın fişini çekecek cinsten. Yaman bu iki gerçekle Nana’yı doğduğuna pişman edebilir. Ancak bir önceki özetimizde bahsettiğimiz konu gerçek olabilir. Hatırlarsak Yaman’ın zamanla Seher’in etkisinde kaldığını ve onun alışkanlıklarını kazandığını söylemiştik. Bunlardan biri ise gözünün önündeki gerçekleri bir türlü görememesi. Yaman yine bu tarz bir durum ile Nana’nın gerçek yüzünü görmeyebilir.

Topal tüm işi mahvetti! Her iki senaryoda da işler çıkmaza girecek. Yaman şimdi ya da daha sonra Nana’nın gerçek yüzünü görecek. Ancak asıl durum bundan çok daha başka. 

Nana’nın konakta kalması ve giderek Yaman’ı tanıması onun duygularını değiştirecek. İleride Yaman’ın masum olduğunu öğrenmesi ise intikam için çıktığı bu yolda affetmek için çabalayacağı bir sürece dönebilir. Kısaca toparlarsak Nana maşa olarak kullanıldığını öğrenince büyük bir pişmanlık yaşayacak. Ve bizleri gelecekte bambaşka bir senaryo bekleyecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.