Emanet 422 Bölüm Fragmanı 26 Eylül Pazartesi  

emanet 422

Nana’nın Hain Olduğu Ortaya Çıkacak!

Emanet 422 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 422.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 422.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Topal Yaman’ın işini bitirmek için /harekete geçti. Bir önceki özetimizde Topal’ın sabırsızlığına değinmiştik. Nitekim Topal bizleri şaşırtmadı ve harekete geçti. Topal’ın bu planı hüsrana uğrarken Yaman’ın içine şüphes tohumları düştü. Yaman kendisine ihanet eden kişiyi bulabilecek mi?

Nana tehlikede! Topal’ın sinsi planı Yaman tarafından etkisiz hale getirilmişti. Topal yenilgiye uğradığı için öfkelenmiş ve tekrar harekete geçmek istemişti. Topal’ın bu hırslı durumu onu hataya sürükleyecek. Topal’ın bu hataları ise Nana’nın kimliğinin açığa çıkmasına neden olabilir.

Nana adeta diken üstündeyken konağın çalışanları da ondan şüphelenmeye başladı. Nana’nın her adımını izleyen çalışanlar onun kim olduğunu öğrenmeye kararlı. Burada Yaman ise bizleri şaşırtacak!

Seher’in yaptığı değişim! Normal şartlarda Yaman yanında yapılan küçük bir hatada bile onun yapanı anında bulan biriydi. Ancak Seher’in onun hayatına girmesi Yaman’ı değiştirdi diyebiliriz. Tıpkı geçmişte Seher’in yaptığı gibi Yaman’da yanı başında olanları bir türlü görmeyi başaramayacak. Bu durum Nana’nın kimliğinin bir süre daha gizli kalmasına neden olacak. Ancak er ya da geç gerçekler ortaya çıkacak.

Diğer tarafta Ali ve Duygu ise suçlularla tüm hızıyla mücadeleye devam ediyor. Duygu adeta bizlere dejavu yaşatırcasına tekrar vuruldu. Duygu’nun daha dizi yeni başlarken böyle vurulması tek bir anlama geliyor. Diziye veda edeceği. Senaryo bu yönde ilerlese de tek dileğimiz Duygu’yu kaybetmemek.

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

We’re giving you
a free 30-day trial of Prime

Free delivery, award-winning TV, exclusive deals, and more

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.