Emanet 42.Bölüm Fragmanı – 3 Kasım Salı

Yaman ve Seher’i KİM İHBAR ETTİ?

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! İkbal hain planlarına devam ediyor. İkbal son bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullandı! Emanet 42.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yusuf’un yetiştirme yurduna verilmesi Seher ve Yaman’ı oldukça zor duruma düşürdü. Yaman gücüyle Yusuf’u geri getireceğini düşünse de işler tahmin ettiğinden de farklı. Biri ikilinin Yusuf’a iyi bakamadıkları konusunda yetkililere şikayette bulunmuştur. Yaman bu haberi öğrenince aklına gelen ilk isim elbette Selim olur. Ancak Yamana bu konuda yanılıyor. Bu alçaklığı yapabilecek tek isim var o da İkbal cadısı. Çocuğun psikolojisini bozduğu yetmedi bir de ihbar ederek onu aldırttı. İkbal’in amacı Seher’den kurtulmak ancak işler hiç de istediğin gibi gitmeyecek.

Yaman öfkeyle intikamını Selim’den almaya çalışsa da bu olayın Selim nedeniyle olmadığını geçte olsa görecek. Ve olayın kimin ihbarı olduğunu araştırmaya devam edecek. Diğer yandan Seher ise Yusuf’u düşünüp harap olmaya devam edecek. Yaman hem Seher hem de Yusuf’u böyle görünce iyice delirecek. Bu durumun tek çözümü ise ikilinin Yusuf için yetkililerin istediği ortamı sağlamak. Yetkililerin isteği Yaman Yusuf ve Seher’in bir aile olmasını sizce sağlayacak mı?

Diğer tarafta ise Begüm yetmezmiş gibi onun bir de yaşlı versiyonu çıktı. Osman amca gibi birini kaybeden Kiraz’ı evde oldukça zor zaman bekliyor. Begüm ve yaşlı teyze Kiraz’ı evden yollamak için kızın canını okuyacaklar. Ancak Kiraz Osman amcaya verdiği sözü tutarak Ali’den asla ayrılmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir