Emanet 41.Bölüm Fragmanı -2 Kasım Pazartesi

Yaman ve Seher Yusuf İçin EVLENECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! Yaman ve Seher’in arasında devam ediyor dedik Bu yakınlaşmayı sağlayan da İkbal’di. İkbal bu bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullanacak! Emanet 41.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde sosyal hizmetlerin Yusuf’u alması Seher ve özellikle Yaman’ı büyük bir yıkıma sokuyor. Yaman Seher’e Yusuf’u nasıl bırakırsın diye kızarken ikilinin şimdi kavga etmesi değil Yusuf’u kurtarmaları gerekiyor. Bu amaçla ikili velayet için sosyal hizmetlerin şartlarını yerine getirmeleri lazım. Yusuf’unda İkbal yüzünden psikolojik olarak bozulması bu sürecin oldukça zor geçmesine sebep olacak. Sosyal hizmetler Yusuf’un bir ailede kalmasını ve düzgün bir aile ortamında büyümesi gerektiğini söyleyecek.

Burada tahminlerimiz Seher ve Yaman’ın Yusuf için formalite bir evlilik yapmaları. İkili emanetlerine sahip çıkmak ve onun velayetini kaybetmemek için bunu yapmaya mecburlar. Biraz Hint dizisi vari olacak bu zoraki evliliğin zamanla bir aşka dönüşmesi de içten değil. İkbal her zaman yaptığı gibi planlarıyla ikiliyi birbirine yakınlaştırmış olacak. İkbal anlayacağınız aşama aşama yaptıklarıyla ikiliyi evlendirecek desek yeridir.

Diğer tarafta ise Osman amca hayata gözlerini yumdu. Begüm yüzünden kalp krizi geçiren Osman amcanın son sözleri ise Kiraz ve Ali’den söz almak oldu. Osman amca ikiliyi birbirlerine emanet ederek son nefesini verdi. Bu ikili için bir nişan niyetinde olacak. Tıpkı Seher ve Yaman için Yusuf’un durumu gibi. Bu sözle birlikte ikili artık birbirlerinden ne pahasına olursa olsun kopmayacak. Burada da aşama aşama ilerleyen bir aşk bizi bekliyor diyebiliriz. İkili Osman amcaya verdikleri sözü ileride hayatlarını birleştirerek kesin olarak tutacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir