Emanet 40.Bölüm Fragmanı -30 Ekim Cuma

Sosyal Hizmetler YUSUF’U ALACAK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher ayakta uyudu! Yaman ve Seher’in arasında devam ediyor dedik Bu yakınlaşmayı sağlayan da İkbal’di. İkbal bu bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullanacak! Emanet 40.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde İkbal Yusuf’u zehirlemeye devam ederken yine hüsran bir sonla karşılaştı. Daha önceki özetlerimizde de vurguladığımız gibi İkbal’in planları onlar açısından tam bir fiyaskoyken Yaman ve Seher için oldukça romantik sonuçlar doğuruyor. Bunlardan en büyüğünü gördük. Yusuf ortada Seher bir yanda Yaman bir yanda üçlü aynı yatakta uyudu. Bu romantik an gerçekten harikaydı.

Elbette bu anlara şahit olan bir kişi daha vardı. O da İkbal. İkbal Seher ve Yaman’ı aynı yatakta uyuyor görünce başından kaynar sular inmişe dönecek. Yılan kardeşi Zuhal ile yine yeni planlara başlayacaklar. Bu planlar yine Yusuf’un psikolojisini etkilemek üzerinden gidiyor Ancak İkbal’in kaçırdığı bir nota var. Eğer Yusuf’un psikolojisi bozulursa devlet onu konaktan koparabilir. Veya onun için yeni bir aile gerekebilir. Bu ailede Yaman ve Seher’den başkası olmayacak gibi gözüküyor.

Diğer tarafta ise işler çığırından çıktı. Begüm o kadar saldırganlaştı ki önce Kiraz’ı yere serdi ardından da Osman amcayı hastanelik etti. Begüm bu yaptıklarıyla Ali’nin gözündeki imajını paramparça ederken Kiraz’ın imajını düzeltti. Burada Osman amca üzerinden Kiraz ve Ali bir arada olup savaşacaklar. İkli her adımda birbirlerine yakınlaşıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir