Emanet 4. Bölüm Fragmanı – 10 Eylül Perşembe

Yaman ÖFKELİ! Seher’in Hayatı TEHLİKEDE!

Emanet dizisinde Seher her şeye rağmen ablasının emaneti olan Yusuf’u almak için elinden geleni yaptı. Ancak karşısında bir yandan Yaman diğer yandan da olanlarıyla ortalığı karıştıran İkbal ile karşı karşıya. Nitekim İkbal’in planı Yaman ile Seher’i karşı karşıya sokmuş ve Seher’in oldukça zor durumlara düşmesine sebep olmuştu.

Seher ablasına verdiği sözü anımsayarak tekrar Yusuf’un peşine düşer ancak Yaman’ın alçakça teklifine verdiği tokadın karşılığı da bir hayli ağır olacaktır. Normal zamanda dahi silahlarla, okçulukla zaman geçirip asabi halleriyle bizi geren Yaman’a tokat atmak her baba yiğidin harcı değil. Daha önce de dediğimiz gibi Seher’in Yaman’ı etkileyecek en büyük yönü bu cesareti. Yaman bu tokadın hesabını sormak için elbette Seher’i alı koyacak. Seher’i burada oldukça zorlu anlar bekliyor. Daha önce babasını, ablasını kaybeden Seher’in bu seferde kendi hayatı tehlikede.

Bu tehlikeden elbette Seher’i kurtaracak bir isim var. O da korkusuz Yaman. Yaman’ın Seher’i kurtarışı ikili arasında yakınlaşmanın ilk adımı olacak.

Diğer yandan İkbal ise ablasını öldürdük bir de başımıza kardeşi çıktı dercesine aşırı kızgındır. İkbal’in Seher üzerinde oyunları da Seher’in konağa girmesiyle başlayacak. Seher için durumlar çok ama çok zor. Yaman, İkbal konak halkı…

Sizce Seher Yaman’ı değiştirip konakta tutunabilecek mi? Yoksa İkbal ilk fırsatta Seher’i konaktan kovduracak mı?

Dizinin konusu
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir