Emanet 39.Bölüm Fragmanı -29 Ekim Perşembe

Yusuf KAYIP! Yaman ve Seher ZOR DURUMDA!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Bu yakınlaşmayı sağlayan da İkbal oluyor. İkbal bu bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullanacak! Ama başarılı olamayacak! Emanet 39.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde İkbal’in akıl almaz oyunları sonunda işe yaradı. Küçücük çocuğu bile hırslarına alet edecek kadar gözü dönmüş durumda. Nitekim bu yaptıklarıyla beraber sonunda Yusuf’u konaktan kaçırmayı başardı. Yusuf’un kayboluşu elbette Yaman’ı çılgına çevirirken Seher’in de durumunun kötü oluşu Yaman’ı epey zor duruma sokuyor. Seher tüm hastalığına rağmen Yusuf’u bulmak için elinden geleni yapacak. Ancak İkbal yerinde durmamaya devam ediyor. Bir yandan Seher’i zehirlemeye devam ederken diğer yandan da tekrar ortaya çıkan Selim’i Seher ve Yaman’ın üstüne salacak. İkili için tamda her şey yolunda gidiyorken İkbal’in bu yaptıkları oldukça moral bozucu.

Emanet 39.Bölüm Fragmanı -29 Ekim Perşembe

Ancak İkbal ne yaparsa yapsın planlarının sonunu getirmede yaşadığı problemler yine onun başına çorap örecek. Yusuf için yaptığı bu akıl almaz oyunlar Seher ve Yaman’ın zoraki kararlar alıp daha da yakınlaşacakları adımlara sebep olabilir. Bu adımların ne olduğunu tahmin etmiş olmalısınız.

Diğer tarafta ise Ali, Kiraz’a bir ton laf etti. Ancak Ali bu laflarından dolayı pişman olacak. Niye mi? Begüm gerçekten beş para etmezin teki. Ali hem Kiraz’a haksızlık ettiğini fark edecek hem de Begüm’ün saçma sapan kaprisleri yüzünden çevresindeki insanların nasıl zarar gördüğünü de görecek. Bu tarafta Begüm büyük bir sorun olmasa da ikide bir yapacaklarıyla Kiraz ve Ali’nin huzurunu bozup duracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir