Emanet 38.Bölüm Fragmanı -28 Ekim Çarşamba

Seher TUZAĞA DÜŞTÜ! Yusuf Tehlikede

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Bu yakınlaşmayı sağlayan da İkbal oluyor. İkbal bu bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullanacak! Ama başarılı olamayacak! Emanet 38.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde İkbal ve yancı kardeşi Zuhal’in planları bitmek bilmiyor. Yaman ve Seher’in bu denli güzel uyumları ve romantik anları varken bu ikilinin planları ortalığı çorba ediyor. İkbal Yusuf’un psikolojisini bozmak için ona sürekli annesini hatırlatmaya çalışıp çocuğu aşama aşama dolduruşa getirirken son noktayı koyuyor. İkbal Seher’in ilaçlarını değiştirerek onu bayıltıyor. Yusuf elbette teyzesi ile annesi arasında bağlantılar kurmaya devam edecek. İkbal’in planı doğrultusunda teyzesinin uyanmadığını görünce de büyük bir şoka uğrayacak.

Emanet 38.Bölüm Fragmanı -28 Ekim Çarşamba

Yusuf’un bu şokla yapacakları elbette Seher ve Yaman’ın arasını açacak. Yaman Seher’i Yusuf’un sorumluluklarını yerine getirememek ile suçlayacak. Seher ise Yusuf’un düştüğü bu durum yüzünden hem kendini sorumlu hissedecek hem de onu bu tehlikeden kurtarmak için elinden geleni yapacak. Zuhal ve İkbal ise yaptıklarıyla gurur duyuyor. Ancak her zaman dediğimiz gibi bu planlar hep İkbal’in elinde patlayan cinsten. İkbal Yusuf, Seher ve Yaman’ı birbirine daha fazla yakınlaştırmaktan başka bir şey yapmayacak.

Diğer tarafta ise Ali için sınır zaten taşmışken Begüm vazgeçmiyor. Kadın arıyor, arabaların peşinde koşuyor kapılara dayanıyor. Ali’nın bu kızdan kurtulması gerçekten zor. Kız resmen yapışmış çocuğa. Nitekim artık Ali içi pes dedirten noktaya da gelecek olay. Begüm Kiraz’ı da tehdit edince işler karmaşıklaşıyor. Ali’nin Kiraz’ın yanında yer alması ve Kiraz’ın ona karşı bir şeyler hissettiği düşüncesi işleri epey karıştıracak. İkili adım adım yakınlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir