Emanet 37.Bölüm Fragmanı -27 Ekim Salı

Seher ve Yusuf TEHLİKEDE! İkbal’in KİRLİ PLANI

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Bu yakınlaşmayı sağlayan da İkbal oluyor. İkbal bu bölümde ikilinin arasına çomak sokmak için Yusuf’u kullanacak! Ama başarılı olamayacak! Emanet 37.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Seher’in imdadına her zaman olduğu gibi yine Yaman koştu. Yaman Seher’e o kadar kapıldı ki Seher’in parmağına iğne batsa Yaman acısını hissediyor. İkilinin bu güzel uyumu gerçekten zaman geçtikçe daha iyiye gidiyor. Ancak İkbal belası yine durmuyor. İkbal bu seferde küçücük çocuğun psikolojisiyle oynuyor. Aklı sıra amacı Seher’in Yusuf’un psikolojisini bozduğuna inandırmak ama yine çuvallayacak. İkbal’in bu oyunu Yaman ve Seher’in Yusuf üzerine daha çok titremesine haliyle ikilinin Yusuf aracılığıyla birbirleriyle daha çok zaman harcamasına sebep olacak.

Yani İkbal yine çuvallamaya devam ediyor. Daha önceki özetlerimizde de söylediğimiz gibi İkbal’in oyunları adeta Seher ve Yaman’ı birbirlerine yakınlaştırıcı bir rol oynuyor. Gelecek bölümlerde Yaman ve Seher’in birbiriyle ne kadar uyumlu olduklarını daha çok göreceğiz. İkbal’in Seher ve Yusuf’u tehlikeye atan bu kötü oyunları, kirli planları er ya da geç başında patlayacak. Bundan kuşkunuz olmasın.

Diğer tarafta ise Ali resmen Kiraz’a aşkını itiraf etti desek doğrudur. Ali’nin Kiraz’a karşı romantik ve hoş sözleri Kiraz’ı da bir hayli etkiledi. Burada Begüm’ün yalanının ortaya çıkışı ve Ali tarafından kovulması büyük bir dönüm noktası. Artık Ali ve Kiraz’ın aşkları adım adım hızla ortaya çıkacak. Ali zaten bakışlarıyla Kiraz’dan ne kadar etkilendiğini bizlere gösterdi. Şimdi sıra karşılıklı romantizm dolu anlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir