Emanet 36.Bölüm Fragmanı -26 Ekim Pazartesi

AŞKIN ZAFERİ! Seher Yaman’ın KOLLARINDA

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Emanet 36. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde heyecan dolu bir haftayı geride bıraktık. Dizimizde iki önemli nokta artık açığa kavuştu. Biri Begüm’ün yalanı diğeri de Zuhal’in sinsin yılan yüzü. Öncelikle Yaman ve Seher’den başlayacak olursak Zuhal defteri ikili içine kapandı. Ayrıca daha öncede belirttiğimiz gibi Yaman Seher’i değiştirmek istiyor. Tıpkı Seher’in Yaman’ı değiştirdiği gibi. Burada son bölümde Zuhal işi kaza boyutuna kadar götürecekken Seher bayılmıştı. Zuhal burada yine hata yapıyor. Eğer Seher’i kurtarsaydı tüm konakta bir kahraman olacaktı. Ancak kurtarmayarak bunu Yaman’a bıraktı. Yaman tekrar Seher’in kahramanı olacak ikilinin arasındaki o soğuk rüzgarlar yine son bulacak. Yani kısaca söyleyecek olursak Zuhal beceriksizi dışında Yaman ve Seher aşkı gümbür gümbür geliyor önümüzdeki hafta.

Ali ve Kiraz içinde sonuç hepimizin beklediği gibi oldu. Begüm’ün yalanı ortaya çıktı ve zaten Ali’nin Begüm’ü silmek için bir kıvılcım beklentisi bu gerçekle alevlendi. Ali artık bu saatten sonra aklını yitirmedikçe Begüm ile evlenmeyecek. Ali’nin hayalini kurduğu tek kişi var o da Kiraz. Begüm’den kurtulmamızla birlikte artık Kiraz ve Ali arasındaki aşk rüzgarları hızlanacak. Burada Begüm gerçeği Kiraz’ın söylediğini düşünerek ona mobbing uygulasa da buradan artık bir sonuç alması mümkün değil.

Toparlayacak olursak önümüzdeki hafta aşkların, romantizmin ve oyunların bol olduğu ama aşkların gümbür gümbür ilerleyeceği bir hafta olacak diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir