Emanet 332.Bölüm Fragmanı – 8 Mart Salı

Emanet 332

Kötülükler Bitti! Yaman ve Seher TATİLDE!

Emanet 332.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 332.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 332.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Canan belasından sonra Zuhal şeytanının foyası da ortaya çıktı. Zuhal yaptığı planın elinde patlamasıyla şoke olurken Yaman ve Seher bu beladan da kurtulmuş oldu. Kötülüklerin bitmesiyle beraber işler oldukça iyiye ilerliyor. Romantik bir tatile çıkan çiftimiz bizi oldukça mutlu edecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Seher ve Yaman’ın aşk tatili! Geçmiş bölümleri hatırlarsak Yaman ve Seher’in en son tatil planı bir hayli kötü geçmişti. Yaman Seher’i balayında terk ederek gitmiş ve tüm romantizm mahvolmuştu. Ancak bu sefer böyle olmayacak. Çünkü dizide artık en Zuhal ne Canan ne de İkbal var. Dizi de sadece ve sadece mutluluk var.

Kötülüklerin olmamasının tadını doya doya çıkarmak gerek. Özellikle Seher ve Yaman ile beraber gezi programı tadında bu güzel doğayı izlemek harika olacak. işler şimdilik güzel gitse de kötülükler dizide bitti diyemiyoruz. Kötülerin kaybettikleri artık su götürmez bir gerçek. Ancak bu onların boş duracağı anlamına gelmiyor. Şimdi intikamlarını almak için daha çok bilenerek saldıracaklar. Nitekim hem Canan hem de Zuhal’in son planlarını hatırlarsak ikisi de entrika üzerine değil direk Seher’i öldürme üzerineydi. Yani gelecek bölümler bizleri bir hayli korkutacak planlar karşılayabilir. Bunlara şimdiden hazırlıklı olmakta fayda var.

Kardeşlik ne oldu? Duygu ve Ali tarafıysa adeta bir döngüye döndü. Ali ve Duygu Yasemi’nin peşinde ve bu kovalamaca bir türlü nihayete ermedi. Nitekim ilerleyen bölümlerde de bu döngü kolay biteceğe benzemiyor. Ancak bundan ziyade dizide yarım kalan bir diğer mevzuya da değinmek gerek.

Bu mevzu Ali ve Yaman’ın kardeşliği. Yaman’ın hastalanma süreciyle bu konunun açığa kavuşacağını hepimiz düşünmüştük. Ancak bu böyle olmadı. Yaman ve Ali’nin kardeşliği ortaya çıkmadı. İlerleyen bölümlerde bu konu tekrar gündeme gelecek. Burada kilit nokta Seher olacak. Seher bu gerçekle ilgili ipuçları bularak Yaman’ı kardeşiyle yüzleştirmek isteyecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir