Emanet 332.Bölüm Fragmanı – 8 Mart Salı

Emanet 332

Kötülükler Bitti! Yaman ve Seher TATİLDE!

Emanet 332.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 332.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 332.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Canan belasından sonra Zuhal şeytanının foyası da ortaya çıktı. Zuhal yaptığı planın elinde patlamasıyla şoke olurken Yaman ve Seher bu beladan da kurtulmuş oldu. Kötülüklerin bitmesiyle beraber işler oldukça iyiye ilerliyor. Romantik bir tatile çıkan çiftimiz bizi oldukça mutlu edecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Seher ve Yaman’ın aşk tatili! Geçmiş bölümleri hatırlarsak Yaman ve Seher’in en son tatil planı bir hayli kötü geçmişti. Yaman Seher’i balayında terk ederek gitmiş ve tüm romantizm mahvolmuştu. Ancak bu sefer böyle olmayacak. Çünkü dizide artık en Zuhal ne Canan ne de İkbal var. Dizi de sadece ve sadece mutluluk var.

Kötülüklerin olmamasının tadını doya doya çıkarmak gerek. Özellikle Seher ve Yaman ile beraber gezi programı tadında bu güzel doğayı izlemek harika olacak. işler şimdilik güzel gitse de kötülükler dizide bitti diyemiyoruz. Kötülerin kaybettikleri artık su götürmez bir gerçek. Ancak bu onların boş duracağı anlamına gelmiyor. Şimdi intikamlarını almak için daha çok bilenerek saldıracaklar. Nitekim hem Canan hem de Zuhal’in son planlarını hatırlarsak ikisi de entrika üzerine değil direk Seher’i öldürme üzerineydi. Yani gelecek bölümler bizleri bir hayli korkutacak planlar karşılayabilir. Bunlara şimdiden hazırlıklı olmakta fayda var.

Kardeşlik ne oldu? Duygu ve Ali tarafıysa adeta bir döngüye döndü. Ali ve Duygu Yasemi’nin peşinde ve bu kovalamaca bir türlü nihayete ermedi. Nitekim ilerleyen bölümlerde de bu döngü kolay biteceğe benzemiyor. Ancak bundan ziyade dizide yarım kalan bir diğer mevzuya da değinmek gerek.

Bu mevzu Ali ve Yaman’ın kardeşliği. Yaman’ın hastalanma süreciyle bu konunun açığa kavuşacağını hepimiz düşünmüştük. Ancak bu böyle olmadı. Yaman ve Ali’nin kardeşliği ortaya çıkmadı. İlerleyen bölümlerde bu konu tekrar gündeme gelecek. Burada kilit nokta Seher olacak. Seher bu gerçekle ilgili ipuçları bularak Yaman’ı kardeşiyle yüzleştirmek isteyecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir