Emanet 33.Bölüm Fragmanı -21 Ekim Çarşamba

Ziya Yaşıyor! Yaman ÖFKEDEN DELİRDİ!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Emanet 33. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman Ziya’nın ölüm haberini alınca şoka girer. Morgdaki eşgalle Ziya’nın tipi neredeyse aynı gibidir. Ancak bu kişi Ziya olmayacak. İkbal paçayı bu kadar kolay sıyıramayacak. Ziya’nın yaşıyor oluşu konakta herkesi mutlu ederken tek mutsuz olan İkbaldir. Çünkü Ziya’nın Kevser gerçeğini söylemesi İkbal’in sonu olacaktır.

İkbal bu durumu kontrol altına almak için Ziya’yı ilaçlarla uyutmaya devam edecek. Diğer yandan Seher’in bu konudaki özverisi ve Yaman’ın yanında duruşu ikiliyi yine yakınlaştırıyor. Kısaca bu hafta İkbal için zorlu geçerken Yaman ve Seher bu boşlukta birbirlerini tanımaya devam ediyor. Ayrıca ikilinin duygularının da ne kadar ilerlediğini daha da fark edeceğiz. Zaten Yaman her anında Seher’i ve onun yaptıklarını düşünüyor. Tam tersi Seher’de Yaman ile yakınlaşmalarını düşünecek. Adım adım büyüyen aşk oldukça keyifli bir şekilde bizleri bekliyor.

Diğer tarafta ise Begüm Kiraz konusunda isteğini dile getirdi. Ancak Ali Kiraz’ın yaptıkları karşısında hayran kaldı. Hastalığında Kiraz’ın onun için sergilediği büyük özveri Ali’yi büyüledi. Ali Begüm’ün bu isteğini reddedip ne olursa olsun Kiraz’ın kalacağını Begüm’e haykırdı. Nitekim bu cevapta Ali’nin evlilik ile ilgili düşüncelerini de öğrenmiş olduk. Ali Begüm ile evlenme konusunda isteksiz. Nitekim ikilinin evlenmesi de mümkün değil. Ali için tek bir bahane bu evlilik işini sonlandırmaya yeterli. Bu bahane ise Begüm’ün ailesi ile ilgili hastalık yalanının ortaya çıkmasıyla olacak.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir