Emanet 31.Bölüm Fragmanı -19 Ekim Pazartesi

Yaman’dan Seher’e BÜYÜK JEST!!!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasındaki buzlar erimişken yepyeni bir dönem başlıyor! Emanet 31. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman’ın Seher’i kurtarmasıyla artık dizide bambaşka bir dönem başlıyor. Daha önceki özetlerde de söylediğimiz gibi bu kahramanlık ikili arasında bembeyaz bir sayfa açacak. Yaman bu sayfa da Seher’e karşı ilk değişimini gösterdi. Seher’in düşmanını affet demesini dinleyerek o sert ve kimseyi dinlemez Yaman’ı bir kenara koydu. Buradan şunu anlayabiliriz ki Yaman için büyük bir dönüşüm var. Bu dönüşüm artık adım adım bizi şaşırtmaya devam edecek. Yaman Seher’e karşı giderek daha büyük bir dönüşüme girip bizlere bambaşka bir Yaman’ı gösterecek. Şefkatli, sıcak kanlı ve mutlu Yaman’ı.

Bu konuda ilk adımda Yaman’dan gelmeye devam edecek. Muhtemelen ikili arasındaki bu yakınlaşma Yaman’ın Seher’i çıkartacağı romantik bir yemekle daha da güzel bir hal alacak. İkbal ise adeta kudurmuş durumda. Kadın ne yapsa kız kardeşini yamayamadı Yaman’a. Üstüne bu yakınlaşma da İkbal için artık yenilginin kanıtı diyebiliriz.

Ali ve Kiraz cephesinde ise işler bir hayli karıştı.  Ali bir anda kendini evlilikle burun buruna buldu. Ali’nin Begüm ile evlenmek istemediğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Nitekim Kiraz ile konuşmasında da bunu vurguladı. Nitekim yaşananlarda bunu gösteriyor. Begüm’ün bu yalanı er ya da geç ortaya çıkacak ve Begüm evlilik planları kurarken Ali’yi kaybedecek.

One Comment on “Emanet 31.Bölüm Fragmanı -19 Ekim Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir