Emanet 32.Bölüm Fragmanı -20 Ekim Salı

Yaman ve Seher Yakınlaşıyor! İKBAL DİKEN ÜSTÜNDE!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasında yakınlaşmalar devam ediyor! Emanet 32. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Ziya İkbal’in yaptıklarını görüyor. İkbal diken üstündeyken Yaman’ın odaya girişi her şeyin açığa çıkmasına ve İkbal’in sonun gelmesine sebep olabilir. Ancak İkbal bu duruma müdahale ederek Ziya’yı susturmayı başarıyor. Ayrıca ona verdiği ilaçlarla da durumu kontrol etme derdinde. Tabi İkbal bunları ne kadar yaparsa yapsın ileride Ziya’nın onu afişe etmeyeceğinin bir garantisi yok.

İkbal pimi çekilmiş bir bombayı elinde tuta dursun Yaman ve Seher için aşk rüzgarları esiyor. Seher’in Yaman’a kahve yapması, kendi elleriyle ona omlet hazırlaması. Yaman’ın her fırsatta bunu  düşünüp iç geçirmesi gerçekten çok ama çok romantik. Tüm bunların üstüne Seher’in elini yaktığında Yaman ile el ele tutuşmaları. İşte daha önceki analizlerimizde de söylediğimiz gibi zorluklar Yaman ve Seher’i bütünleştiriyor. İkili giderek daha da yakınlaşacak ve iyice birbirlerine alışacaklar. Bizleri ise Yaman ve Seher’in bu utangaç ve romantik aşklarını zevkle izlemek kalacak.

Diğer tarafta ise Ali büyük bir gerçekle yüzleşiyor. Bu gerçek Begüm ve Kiraz’ın arasındaki o büyük farkın ortaya çıkması. Ali hasta yatağındayken Kiraz biran bile olsun yanından baş ucundan ayrılmazken Begüm tüm bunları pek de önemsiyor gibi değildir. Ali hayatını kiminle birleştireceğinin büyük bir sorgusunu yaşayacak. Nitekim bu ikilemde giden Ali Kiraz gibi fedakar biri farken asla Begüm’ü tercih etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir