Emanet 3. Bölüm Fragmanı – 9 Eylül Çarşamba

Yaman’dan Seher’e ÇİRKİN TEKLİF!

Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te bir akşam daha geride kaldı. Yaman Kırımlı ve Seher arasındaki Yusuf savaşı daha da kızışıyor. Biri Yusuf’u vermemek, diğeri ise onu almak için daha da kararlı bir şekilde rakibinin üzerine gidiyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 3. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Seher deyim yerindeyse fırtınalar estiriyor. Tek başına karşısına Yaman gibi gaddar, sert ve güçlü birini alan Seher Yusuf’u elde etmek için her şeyi yapar. Namlunun ucuna dahi başını koymaktan çekinmeyen Seher Yusuf’u kaçırmak isterken Yaman’a yakalanmıştı. Yaman Seher’den kurtulmak için onu konaktan ve Yusuf’tan uzaklaştırsa da Seher ablasına verdiği sözü tutmak için tekrar ve tekrar konağa gelecek. Ablasından ona kalan emanete sahip çıkmak için her şeyi yapacaktır.

Yaman ise Seher’in bu uslanmaz halinden şüphelenerek bunu farklı şekilde yorumlar. Seher’in bunu yapma amacını kendi zenginliklerine ortak olma çabası zanneder. Burada Yaman Seher’e oldukça aşağılayıcı bir teklifte bulunur. Seher ablasının emaneti için bunca zorluğa katlanırken bu teklif onu çok üzecektir.

 Seher bunca badire yaşarken, ablasını, babasını kaybetmişken bir de başına İkbal belası çıkacak. İkbal Yaman’ı kafasındaki kişiyle evlendirmek için öncelikle Yusuf’un kalbini kazanmalıdır. Ancak Yusuf annesinin kokusunu aldığı teyzesinden başkasını istemez. O olmadan ne yemek yiyor, ne de konuşuyordur. Üstelik İkbal’in Seher’in ablasını öldürdüğü de artık biliniyor. O kazanın gerçek yönü de saatli bir bomba gibi İkbal’in elinde. Bakalım bu bomba ne zaman patlayacak?

Seher’in de Yaman’a dediği gibi Yusuf’u asla ondan ayıramayacaktır. Yaman şimdi böylesine fevri davranışlar sergilese de kendi eliyle Seher’in ayağına gidip o kocaman gururunu köşeye er ya da geç bırakacaktır.

Emanet 3. bölüm özeti
Yusuf annesinin ölümü ile yüzleşmiştir. Artık onun gelmeyeceğini bilmektedir. Tutunacak tek dalı ise teyzesidir. Onla geçirdiği vakit ona çok iyi gelmektedir. Bu sebeple de sürekli onunla olmak ister. Ancak Yaman için bu durum imkansızdır. Onu Seher’e vermemek için her yolu deneyecektir. Hatta silahla tehdidi dahi. Bu arada Seher babasını kaybetmiştir. Abalsından sonra babasının kaybı ağır glemektedir ve tüm planlarını Yusuf’u kaçırarak onla yeni bir hayata başlamak için yapmaktadır. İki bilet alır ancak İkbal bundan haberdardır. Yusuf için tutulan psikolog, Yaman ile seans yapmak ister ancak çok başarılı olamaz. Yaman’ın hatırlamak istemediği geçmiş, bunu engeller.

Dizinin konusu
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir