Emanet 29.Bölüm Fragmanı -15 Ekim Perşembe

Seher Ölümle BAŞ BAŞA! Yaman Yetişebilecek mi?

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasındaki buzlar erimişken Yaman’ın düşmanları Seher’i kaçırdı. Yaman’ın düşmanları Seher’i öldürmeyi göze almış durumda! Emanet 29. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde oldukça romantik ve güzel sahneler izledik. Parkta Yaman ve Seher’in romantik yakınlaşmaları. Yusuf ile beraber çizdikleri o mutlu aile tablosu izleyenleri bir hayli gülümsetti. Tabi ki Seher kaçırılana kadar. Seher’in Yaman’ın düşmanları tarafından takip edildiğini ve kaçırılma planlarının olduğunu biliyorduk. Nitekim adamlar sonunda istediklerini aldılar. Seher’i kaçırmayı başardılar.

Yaman düşmanlarının Seher’i kaçırdığını öğrendiğinde büyük bir şok yaşıyor. Yaman’ın ilk yapacağı şey elbette ne olursa olsun Seher’i kurtarmak. Ancak bu iş hiçte o kadar kolay değil. Yaman’ın düşmanları Seher’i kolayca öldürebilecek kötülüğe sahipler. Bunu yaparak Yaman’ı mahvedebilirler. Nitekim adamların yapmak istedikleri de bu yönde. Yaman Seher’i kurtarmak için zamanla yarışacak. Ve sonunda da onu ölümden kurtaracak. Yaman’ın bu gözü karalığı ve Seher’in korku dolu anlardan sonra kurtarıcısına sarılışı ikili için duyguların daha da yoğun hissedilmesini sağlayacak. Bu arada Selim’de yolcu. Memlekete bilet alan Selim Seher’in onu reddetmesiyle bunalımlarda. Umarız ki son dakika bu kararından vazgeçmez ve hemencecik köyüne gidip bir kız bulup evlenir.

Diğer tarafta ise Begüm Kiraz’ın kara kalem resmini görüp kıskançlık krizlerine girdi. Begüm Ali’ye yakın olmak için annesinin hasta olduğu yalanını ortaya attı. Burada da Begüm’ün sonunun geldiğini söyleyebiliriz. Nitekim yalan üstüne hiçbir şey kurulamayacağı bir gerçek. Begüm’ün yalanı Ali tarafından öğrenilecek. Aslında Selim memlekete giderken bir bilette Begüm’e alsa onu da yanında götürse çok mutlu oluruz. Ancak ikilinin gideceği yok başımıza daha çok bela olacaklar.

Emanet 28.Bölümde Neler Oldu?

Emanet dizisinde Yaman sonunda Seher’in Selim ile evlenmek istemediğini öğrendi. Yaman’ın o anda mutluluğu gerçekten görülmeye değer. Bu denli mutlu olması Seher’e karşı olan hislerinin ne kadar güçlü olduğunun adeta kanıtı. Selim aldığı ret cevabıyla artık çekilmeli. İki de bir konağın önüne gelmesi artık kabak tadı vermeye başladı.

Yaman ve Seher arasındaki bu yanlış anlaşılma son bulması durumu rahatlattı derken işler yine karışıyor. Yaman’ın düşmanları onu zayıf karnından vurmak için Seher’in peşinde. Birkaç denemelerinde Seher kıl payı kurtulsa da düşmanlar Seher’i yalnız bulup yakalayacak. Seher’in kaçırılması haberi Yaman’da büyük bir şok etkisi yaratacak. Yaman Seher’e yaptığı ön yargılar yüzünden zaten mahcupken bir de kendi düşmanlarının Seher’i kaçırması onu epey zora sokar. Yaman Seher’i bulmak için tüm adamlarını seferber eder. Seher ise korku içindedir. Adamların onu öldürmesi veya zarar vermesi korkutur.

Bu zorluktan Seher elbette kurtulacak. Seher’in kurtarıcısı ise Yaman. Yaman’ın Seher’i kurtarması ikilinin arasında olan tüm buzları eritecek. İkbal ve sinsi kardeşi ise yenilginin tadına bakacaklar.

Ali ve Kiraz’ı ise büyük bir tehlike bekliyor. Begün Kiraz’ın kapanan dosyasının peşinde ve nitekim dosyayı da buluyor. Ali için her şeyi yapmayı göze alan Begüm Kiraz’ın hayatını karartma çok yakın. Eğer ailesine haber verip Kiraz’ı ifşa ederse Kiraz için kötü bir son geliyor. Ancak bu olaylar Ali tarafından duyulursa bu seferde Begüm’ün sonu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir