Emanet 28.Bölüm Fragmanı -14 Ekim Çarşamba

Yaman Seher’i KURTARACAK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman ve Seher’in arasındaki buzlar erimişken Yaman’ın düşmanları Seher’i kaçıracak. Yaman Seher’in Selim’in evlilik teklifini red ettiğini öğrendiğinde yüzündeki mutluluktan Seher’e karşı boş olmadığı anlaşılmıştı.Tüm bunların üstüne Seher’in kaçırılması nasıl bir etki yaratacak! Emanet 28. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman sonunda Seher’in Selim ile evlenmek istemediğini öğrendi. Yaman’ın o anda mutluluğu gerçekten görülmeye değer. Bu denli mutlu olması Seher’e karşı olan hislerinin ne kadar güçlü olduğunun adeta kanıtı. Selim aldığı ret cevabıyla artık çekilmeli. İki de bir konağın önüne gelmesi artık kabak tadı vermeye başladı.

Yaman ve Seher arasındaki bu yanlış anlaşılma son bulması durumu rahatlattı derken işler yine karışıyor. Yaman’ın düşmanları onu zayıf karnından vurmak için Seher’in peşinde. Birkaç denemelerinde Seher kıl payı kurtulsa da düşmanlar Seher’i yalnız bulup yakalayacak. Seher’in kaçırılması haberi Yaman’da büyük bir şok etkisi yaratacak. Yaman Seher’e yaptığı ön yargılar yüzünden zaten mahcupken bir de kendi düşmanlarının Seher’i kaçırması onu epey zora sokar. Yaman Seher’i bulmak için tüm adamlarını seferber eder. Seher ise korku içindedir. Adamların onu öldürmesi veya zarar vermesi korkutur.

Bu zorluktan Seher elbette kurtulacak. Seher’in kurtarıcısı ise Yaman. Yaman’ın Seher’i kurtarması ikilinin arasında olan tüm buzları eritecek. İkbal ve sinsi kardeşi ise yenilginin tadına bakacaklar.

Ali ve Kiraz’ı ise büyük bir tehlike bekliyor. Begün Kiraz’ın kapanan dosyasının peşinde ve nitekim dosyayı da buluyor. Ali için her şeyi yapmayı göze alan Begüm Kiraz’ın hayatını karartma çok yakın. Eğer ailesine haber verip Kiraz’ı ifşa ederse Kiraz için kötü bir son geliyor. Ancak bu olaylar Ali tarafından duyulursa bu seferde Begüm’ün sonu olacak.

Emanet 27.Bölümde Neler Oldu?

Emanet dizisinde Selim’in evlilik teklifi güzel giden Yaman ve Seher ilişkisine engel oldu. Selim’in evlilik teklifi ise bir o kadar saçma. Seher elbette bu teklifi kabul etmedi. Üstelik Selim’e bunu hissettirecek ne yaptım diyerek ona karşı hiç o gözle bakmadığını da vurguladı. Selim ise dünyanın en saçma bahanesini sunarak Yusuf’un velayeti için sahte evlilik diye çevirdi. İşin saçmalığı ise şurada. Selim böyle bir düşüncesi varsa bunu direk Seher’e söyleyebilirdi. Bunun yerine güzel bir restoran ve tek taş ile evlilik teklifi etmek hiç de Yusuf için değil! Selim’in Seher’e karşı hisleri olduğu aşikar.

Tüm bunları gören Yaman ise klasik Yaman çizgisine dönerek her şeye karşı kendisini kapattı. Kızcağız ben artık Selim’in dükkanına gitmeyeceğim deyip olayları bir türlü açıklayamadı. Tabi bu durumdan en karlı çıkan İkbal ve onun sinsi kardeşi Zuhal oldu. Ama ikili çok erkenden sevinç naraları atıyor. İşleri bu hafta daha da karıştıracak olay ise Yaman’ın düşmanları. Yaman’ı en zayıf noktasından vurmak isteyen düşmanları hedefi Seher’e dikecek. Bu noktada Seher tehlikeye girecekken ortaya yine iki kurtarıcı çıkıyor. Biri Selim diğeri ise Yaman. Yaman’ın kahramanlığı ve Seher ile yakınlaşması Selim’in artık tamamen ortadan çekilmesini sağlayabilir. Aksi taktirde Seher’in Yaman’la konuşabilmesi çok zor. Geçen hafta Ali ve Kiraz arasında yaşanan kahramanlık gibi bir kahramanlık olayı bu ilişkiyi tekrar yoluna sokabilecek tek anahtar.

Kiraz ve Ali tarafında ise Begüm işlerin farklı yolda gittiğini anladı ve Kiraz’a Ali’den uzak durmasını söyledi. Kiraz yine iyi niyetle hareket etse de ikili için evren adeta yakınlaşmalarını sağlamak için her şeyi yapıyor. Baş başa yemek yemeleri de tesadüf olamaz. Burada Ali’nin dizinin en başından beri Begüm’ü istemediği belli. Kiraz ve Ali için de Begüm büyük bir düşman olsa da bu aşk er ya da geç alevlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir