Emanet 27.Bölüm Fragmanı -13 Ekim Salı

Seher TEHLİKEDE! Yaman Kahraman Olacak.

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te haftanın ilk günüyle ekranlara geldi. İkbal’in planları ile Selim Seher’e bir teklifle geliyor.Seher’in aklında ise tek bir isim var. Selim ve Yaman Seher için karşı karşıya… Emanet 27. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Selim’in evlilik teklifi güzel giden Yaman ve Seher ilişkisine engel oldu. Selim’in evlilik teklifi ise bir o kadar saçma. Seher elbette bu teklifi kabul etmedi. Üstelik Selim’e bunu hissettirecek ne yaptım diyerek ona karşı hiç o gözle bakmadığını da vurguladı. Selim ise dünyanın en saçma bahanesini sunarak Yusuf’un velayeti için sahte evlilik diye çevirdi. İşin saçmalığı ise şurada. Selim böyle bir düşüncesi varsa bunu direk Seher’e söyleyebilirdi. Bunun yerine güzel bir restoran ve tek taş ile evlilik teklifi etmek hiç de Yusuf için değil! Selim’in Seher’e karşı hisleri olduğu aşikar.

Tüm bunları gören Yaman ise klasik Yaman çizgisine dönerek her şeye karşı kendisini kapattı. Kızcağız ben artık Selim’in dükkanına gitmeyeceğim deyip olayları bir türlü açıklayamadı. Tabi bu durumdan en karlı çıkan İkbal ve onun sinsi kardeşi Zuhal oldu. Ama ikili çok erkenden sevinç naraları atıyor. İşleri bu hafta daha da karıştıracak olay ise Yaman’ın düşmanları. Yaman’ı en zayıf noktasından vurmak isteyen düşmanları hedefi Seher’e dikecek. Bu noktada Seher tehlikeye girecekken ortaya yine iki kurtarıcı çıkıyor. Biri Selim diğeri ise Yaman. Yaman’ın kahramanlığı ve Seher ile yakınlaşması Selim’in artık tamamen ortadan çekilmesini sağlayabilir. Aksi taktirde Seher’in Yaman’la konuşabilmesi çok zor. Geçen hafta Ali ve Kiraz arasında yaşanan kahramanlık gibi bir kahramanlık olayı bu ilişkiyi tekrar yoluna sokabilecek tek anahtar.

Kiraz ve Ali tarafında ise Begüm işlerin farklı yolda gittiğini anladı ve Kiraz’a Ali’den uzak durmasını söyledi. Kiraz yine iyi niyetle hareket etse de ikili için evren adeta yakınlaşmalarını sağlamak için her şeyi yapıyor. Baş başa yemek yemeleri de tesadüf olamaz. Burada Ali’nin dizinin en başından beri Begüm’ü istemediği belli. Kiraz ve Ali için de Begüm büyük bir düşman olsa da bu aşk er ya da geç alevlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir