Emanet 24.Bölüm Fragmanı -8 Ekim Perşembe

Yaman ve Selim’in Seher SAVAŞI!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te haftanın üçüncü günü sona erdi. İkbal’in planları ile Seher ve Selim bir araya geliyor.Yaman ise bu duruma bozuluyor. Emanet 24. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Seher’in Yusuf’u Selim’in mekanında götürmesi Yaman’ı delirtmişti. Yaman bu konuda zaten Seher’i kıskanıyorken üstüne mutlu bir aile tablosu gibi bir araya gelmelerine delirir. Yaman’ın burada en büyük hırsı o mutlu aile tablosunda Selim’i görmesidir. Yaman’ın isteği Seher Yusuf ve kendisinin öyle mutlu bir aile tablosu çizmesi. Ancak Yaman çocukluğunun travmaları sebebiyle Selim kadar yumuşak bir yapıya sahip değil. Bir nevi Selim Yaman’ın olmak istediği, o hayalindeki yaşamı simgeliyor diyebiliriz. Yaman buna ulaşamadığı için zaten öfkeliyken Seher’inde Selim’e yanaşması onu çileden çıkarıyor.

Selim ise Yaman’ın bu kabadayı halinden memnun değil ve Seher’e zarar verebileceğini düşünüyor. Bu yüzden ikil karşı karşıya gelecekler. Artık kozlarını paylaşarak kimin Seher’i kazanacağını göreceğiz. Elbette bu karşılaşmanın baş mimarı İkbal. Onun sinsi oyunları ikiliyi karşı karşıya getiren zemini hazırladı. Bu kavganın galibi kim olur derseniz elbette Yaman’ın olacağı aşikar. Hem gücü hem de hırsıyla Yaman’ın kaybetmeye hiç tahammülü yok. Ancak Yaman’ın bilmesi gereken bir şey de var ki zafer karşısındakini yok etmekten ibaret değildir. Asıl zafer kazandıklarındır. Yaman’ın zaferi Selim’i yok etmek değil Seher’i kazanmak olmalı. Yaman bu ayrımı geçte olsa fark edecek.

Ali ve Kiraz ise tam bir polisiye çatışmanın arasında kaldı. İkili bir sopayla başlayan günde çatışmalara, ölümle burun buruna gelecek durumlar yaşadılar. Burada ise işler diğer tarafa göre daha iyi gidiyor. Ali elbette tahmin edeceğiniz gibi Kiraz’ı kurtaracak. Kiraz ile ikilinin uyumu gerçekten harika. Ali’nin de gönlünü kaptırdığı çok açık. Çok tatlı bir aşk hikayesi bizi bekliyor bu tarafta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir