Emanet 23.Bölüm Fragmanı -7 Ekim Çarşamba

Yaman Kıskançlık Krizlerinde!  

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te haftanın ikinci günü sona erdi. İkbal’in hüsrana uğrayan planları Yaman ve Seher’i daha da yakınlaştırmışa benziyor. Emanet 23. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman’ın Seher’e olan ilgisi gün geçtikçe daha fazla artıyor. Özellikle Seher’in doğum günüde giydiği kıyafeti ona hediye etmesi ardından Seher’in çalışmasını istemeyişi. Son olarak Seher’in borçlarını ödemesi. Karı koca birbirine bu kadar karışmıyordur desek yeridir. Yaman resmen Seher’in büyüsüne kaptırmış kendini. Elbette bu konularda tecrübesiz ve agresif olan Yaman’ın bu tavrı bir hayli normal ama bu tavır Seher’e sökmez. Seher diziyi izlerken hatırlayacak olursanız paranın her yaraya pansuman olamayacağını Yaman’a söylemişti. Yaman bu sözü söylemesine rağmen gidip parayla borçları ödemesi oldukça Seher’e ters bir durum.

Sonuç olarak Yaman’ın bu hareketi Seher’i bırakın çalışmaktan vazgeçirmesini aksine Seher daha bir hırsla çalışacak. İşleri karıştıran ve Yaman’ı kıskançlık krizlerine sokan ise İkbal oluyor. İkbal aklınca Seher ve Yaman’ı karşı karşıya getirme peşinde. Nitekim bakınca oldukça mantıklı bir plan. Bu kapışma da ezilen Selim olursa Seher konağı terk edebilir. Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki İkbal plan konusunda çok ama çok kötü. Yine Seher’i Yaman’ın kollarında görebiliriz.

Ali ve Kiraz tarafında ise işler bir hayli karışıyor. İkili depoda kısıldılar ve peşine düştükleri suçluların eline düşmeleri an meselesi. İkili burada büyük bir aksiyonun içine giriyor. Bu aksiyonda kahraman Ali kurtarılacak kişi ise Kiraz. Elbette bu kahramanlık öyküsü ikiliyi yakınlaştıracak ve birlikte güçlüklere göğüs gelebileceklerini daha iyi görmelerini sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir