Emanet 229.Bölüm Fragmanı – 14 Ekim Perşembe

emanet 229

Seher Yüzüğü VERD! Her Şey BİTİYOR MU?

Emanet 229.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 229.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 229.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde tahmin ettiğimiz gibi Sehre yaşadığı bu travmayı atlatamadı. Yaşanan onca şeyden sonra geçmişe bir set çekip baştan başlayamayacağını Yaman’a iletti. Yaman’ın ise vazgeçmeye niyeti yok. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor?

Seher gidecek mi? Yaman gerçekleri anlatarak her şeyi düzelteceğini düşünmüştü. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Seher gitmekte kararlı. Bunun ilk adımı olarak Yaman’a yüzüğü verdi. Seher’in bununla da yetineceği yok!

Seher’in bir sonraki adımı ise konaktan ayrılmak. Mümkün olduğunca Yaman’ı görmemek. Seher adım adım bu kararları alırken elbette Yaman’ın öyle durup bakacak hali yok. Yaman Seher’i bu düşünceden vazgeçirmek için elinden geleni yapacak. Seher’i vazgeçirmek için her yolu deneyecek.

Yaman tüm yolları denese de Seher’in inadını kırmak oldukça zor. İkiliyi tekrar araya getirecek şey ise tüm yaşananları unutturacak bir olayın yaşanması. Sizce Seher ve Yaman’ı eskisi gibi yapacak şey ne olacak? Tahminlerinizi bekliyoruz.

Duygu ne yapacak? Diğer tarafta da benzer bir durum söz konusu. Burada da Duygu gitmek için hazıralanıyor. Kardeşinin öldüğünü düşünen Duygu polislik mesleğinden istifa etme kararı aldı. Ali Duygu’nun gitmesini istemiyor. Ancak burada da Ali’nin Duygu’yu ikna etmesi zorlu. Ancak Ali Duygu’nun kardeşi ile ilgili yeni ipuçları bulacak ve onu istifadan vaz geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir