Emanet 228.Bölüm Fragmanı – 13 Ekim Çarşamba

emanet 228

Masalsı AŞK BAŞLIYOR Mu!? Seher ve Yaman…

Emanet 228.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 228.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 228.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet gerçekler açığa çıkmış ve yaşanan tüm bu saçmalıkların aslında bir hiç için olduğu anlaşılmıştı. Seher bu durumun şaşkınlığını birazda olsun atlatırken Yaman yaraları sarmaya için hevesli. Ancak bu durum o kadar kolay olmayacak!  

Masalsı aşk başlıyor mu? Seher gerçeklerle yüzleştikten sonra Yaman’a ne denli haksızlık yaptığını gördü. Ayrıca Yaman’ın tüm bunları sevdiklerini korumak için yaptığını da anladı. İkili arasındaki buzlar ise hızla eriyecek gibi görünüyor.

Ancak tüm bunlar tamamen geçici bir illüzyondan ibaret. Seher’in yaşadığı bu travma hiçte kolay geçmeyecek. Yaman için şimdi bambaşka bir sınav vakti! Yaman, Seher’in bu aşırı ve anlamsız tavırlarını nasıl değiştirecek? Onu tekrar nasıl eski haline geri getirecektir?

Yaman’ın zor günleri! Bu konuda şu an için tek çözüm noktası Zuhal! Yapacağı kötülüklerle ikiliyi birbirine yakınlaştırabilir. Daha önce de bunu görmüştük. İkbal’in yaptığı kötülükler ikiliyi hep yakınlaştırmıştı. Ancak ne olursa olsun Yaman’ı şimdi oldukça zorlu bir süreç bekliyor olacak. Yaman’ın bol bol sabır çekmesi gerekecek!

Seher ve Yaman arasında zorluklar yaşanırken diğer tarafta sımsıcak bir aşk bizi bekliyor. Duygu oldukça zor günler yaşarken Ali ona kol kanat geliyor. Zuhal’in geleceğe yönelik vereceği zorlu kararlarda Ali’nin desteği büyük bir önem kazanacak Öldü sanılan kardeşi ise Ali’nin vazgeçmez kararlığıyla açığa kavuşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir