Emanet 227.Bölüm Fragmanı – 12 Ekim Salı

Gerçekler Ortaya ÇIKTI! Seher ve Yaman YÜZLEŞMESİ!

Emanet 227.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 227.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 227.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz gün geldi çattı. Yaman Seher’e tüm gerçekleri bir bir anlattı. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması her şeyin düzeleceği anlamına gelmiyor. Yaman’ın asıl sınavı şimdi başlıyor!

Kaybolan güven! Yaman Seher’e tüm gerçekleri delilleriyle anlatmış ve onu suçsuz olduğuna inandırmıştı. Ancak ikili arasında yaşananlar o kadar büyük şeyler ki bunların bu kadar kısa sürede düzelmesi imkânsız. Yaman’ın yalanı neredeyse Seher’i katil olmasına kendisinin de ölmesine sebep olacak kadar büyüktü.

Bu derece büyük sorunlar atlatan ikilinin bir anda tüm bunları unutup birbirlerine sarılacak halleri elbette yoktu. İkili arasında kaybolan güvenin tekrar inşa edilmesi gerekiyor. Bunun için Yaman’ı uzun ve zorlu bir süreç bekliyor. Yaman Seher’i ne kadar önemsediğini ona kanıtlamalı. Bu Yaman için her ne kadar zor desekte elbette imkansız değil. Hele de Seher’in en nefret dolu anlarında bile Yaman’a olan aşkından dolayı kendini tutması bizlere çok net olarak şunu gösteriyor. Her ne olursa olsun Seher’in Yaman’dan vazgeçmek gibi bir niyeti yok.

Tekrar eskisi gibi! İkili arasında güveni artıracak kişi ise hemen yanı başlarında duruyor. Yusuf diye düşünenler varsa bu kişi Yusuf değil. Bu kişi Zuhal! Geçmişte olduğu gibi zorluklar, kötülükler Seher ve Yaman’ı hep birleştirmişti. Şimdi kötülük için planlar yapan Zuhal Seher ve Yaman’ın birbirlerine daha çok yakınlaşmasını istemeyerek sağlayacak.

Diğer tarafta Ali ve Duygu arasında ise giderek yükselen aşk kendini daha fazla hissettirmeye devam ediyor. Bu aşk Seher ve Yaman aşkını bile gölgeleyecek denli güçlü olacak. 

2 Comments on “Emanet 227.Bölüm Fragmanı – 12 Ekim Salı”

  1. 2. Paragrafta ”Yaman’ın alanı derken” neyi kastettin Yaman’In alanı neredeyse Seher’i katil olmasına … Çok saçma ve anlamsız bir cümle olmuş gerçekten :/=?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir