Emanet 226.Bölüm Fragmanı – 11 Ekim Pazartesi

emanet 226

Yaman Seher’i YAKALAYACAK!

Emanet 226.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 226.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 226.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde gerçekler artık ortaya çıkacak demiştik. Ancak Yaman’ın elini hızlı tutması gerektiğini aksi takdirde geri dönülmez sonuçlar doğuracağını anlatmıştık. Zuhal’in işin içine girmesiyle bu durum gerçekleşmek üzere!

Yaman Seher’e yetişecek! Adli tıptaki kadının peşine düşen Yaman türlü zorluklara rağmen onu yakalamayı başaracak. Yaman için artık tüm hikayesine şahitlik edecek biri var. Yaman hızla Seher’e gerçeği anlatmalı ve tüm bozulan dengeleri düzeltmek ister. Ancak Seher’in planından habersizdir.

Yaman konağa geldiğinde bu durumu anlar. Seher, Yusuf’u da alarak yeni bir yolculuğa yelken açmayı planlamıştır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Yaman Seher’e yetişecek. Onu yakalayarak tüm gerçekler anlatacak. Tüm bu gerçekleri duyan Seher ise şaşkınlık içinde kalacak.

Mutluluk gelecek mi? Gerçeklerin ortaya çıkması bize mutlu günlerin geleceği izlenimi verse de bu durum hiçte kolay değil. Seher’in gerçeklerle beraber gireceği buhran oldukça zorlu olacak. Ancak ikili bunu zamanla aşıp tekrar güzel günleri bize yaşatacak.

Diğer tarafta Duygu ve Ali için işler iyiye gidiyor. İkili birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaştı. Ali ve Duygu’nun beraber hareket etmesi işleri hızlandırdı. Ancak Duygu için burada oldukça zorlu bir durum söz konusu. Ya Duygu’nun kardeşi yaşamıyorsa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir