Emanet 225.Bölüm Fragmanı – 8 Ekim Cuma

emanet 225

Yaman Tüm Yaraları SARACAK!

Emanet 225.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 225.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 225.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher’in sinir krizleri dinmek bilmiyor. Yaman bir yandan gerçekleri kanıtlamak için çabalarken diğer yandan da Seher’i sakinleştirmek için resmen savaş veriyor. Peki Yaman gerçeği ne zaman açıklayacak? Bu çile ne zaman bitiyor?

Mutlu son için geri sayım! Emant dizisinde Yaman’ın gerçekleri ortaya çıkarması artık an meselesi! Adli tıpçını bulunması ve gerçeklerin ortaya çıkması için hiçbir engel yok. Ancak Seher’in giderek kötüleşen sağlık durumu işleri karıştıracak gibi duruyor!

Seher’in kritik durumu! Seher’i bu buhrandan kurtaracak tek kişi ise Yaman. Aslında tüm bu karmaşaya son verecek kişi de o. Bunun içinse atık geri sayımda sona geldik. Yaman bu hafta tü bu karmaşaya son vererek Seher’e gerçekleri kanıtlarıyla beraber anlatacak. Dizide hasretini çektiğimiz mutluluk artık geri dönüyor!

Emanet 225.Bölüm Fragmanı – 8 Ekim Cuma

Diğer tarafta ise Ali’nin vurulması daha önceki özetlerimizde de dediğimiz gibi Duygu ile yakınlaşmasını sağladı Ali e Duygu iyi bir ekip olarak kayıp Yasemin’i bulmak için çalışacaklar. Bu iki kararlı ve başarılı polisin beraber başaramayacağı bir iş yok. Nitekim bu uyum ve birliktelik ileride bize oldukça güzel bir aşkı izletmeye aday!  

One Comment on “Emanet 225.Bölüm Fragmanı – 8 Ekim Cuma”

  1. Metinleri biraz daha ayrıntılı ve biraz daha uzun şekilde atarsanız çok memnun kalırız bazen izlemey fırsat kalmıyor özetlerinizden bölümü kolayca takip edebiliyorum. Teşkkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir