Emanet 224.Bölüm Fragmanı – 7 Ekim Perşembe

emanet 224

Yaman Çıldırdı! Gerçekler Ortaya Ya Çıkacak Ya Çıkacak!

Emanet 224.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 224.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 224.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher Yaman’ı tutuklatmak istese de Yaman kodesten çıkmayı başarmıştı. Ancak Yaman için zaman giderek daralıyor. Artık gerçeği bir an önce ortaya çıkarmak zorunda. Aksi halde geri dönülmez bir sona girmek üzere!

Yaman İşbirlikçiyi Bulacak mı? Yaman adli tıpçı kadının peşine düşerek gerçeği ortaya çıkarmanın yolunu ararken yine zorluklar yakasını bırakmıyor. Adli tıpçıya gelen mesaj onun kaçmasına sebep oluyor. Yaman birçok engelin içinde şimdi de ondan kaçan Aysun’un peşine düşmek zorunda.

Tüm bu aksiliklerden dolayı Yaman’ın elini hızlı tutması ve gerçeği bir an önce ortaya çıkartması şart. Nitekim Kırımlı’nın inadını ve bu konudaki başarısını çok kez gördük. Daha çok kısa süre önce düşmanı olan Camgözlerin izini bulmuştu. Aysun’u bulması da an meselesi!

Seher ise Yaman’a karşı çıkmaya devam ediyor. Ancak Kırımlı ne olursa olsun artık bu duruma son vermeye kararlı. Bunun en büyük kanıtı da Seher’in inatçılığına rağmen Yaman’ın onu zorla götürmesi!

Diğer tarafta Ali ise çatışma esnasında vuruldu. Ali tarafından hayatı kurtarılan Duygu bu durumu görünce koşarak yanına gitti. Duygu’nun Ali’ye olan can borcunu ödeme zamanı. Tehlikelerle beraber mücadele eden kahramanlarımız bu zorluklarla gün geçtikçe daha da birbirlerine yakınlaşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir