Emanet 223.Bölüm Fragmanı – 6 Ekim Çarşamba

emanet 223

Yaman Tutuklandı! Seher, Gerçeğin Peşine Düşecek!

Emanet 223.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 223.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 223.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde gerçekler ortaya çıkacak, Seher ve Yaman yüzleşecek derken işler yine içinden çıkılmaz bir noktaya sürüklendi. Seher, Yaman’ın telefonunda bulduğu görüntüleri Fırat’a ulaştırarak onu oldukça zor bir duruma soktu. Yaman’ın bu yaşananlardan dolayı şimdi bambaşka sorunlarla uğraşmak zorunda kaldı.

Gerçekler Ortaya Çıkacak! Yaman Kırımlı’nın sözünü hatırlarsak Yaman başına gelenlerden sonra Fırat’a “Ne yaparsan yap, gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak demiştir. Seher her ne kadar Yaman’ı böyle zorlu bir duruma soksa da gerçekler ortaya çıkacak. Seher, Yaman’ın suçsuz olduğunu, tüm bu olanların İkbal’in bir oyunu olduğunu görecek.

Peki bu nasıl olacak? Seher nasıl Yaman’ın masum olduğunu anlayacak? Evet gerçekler er ya da geç ortaya çıkacak ancak bu nasıl olacak? Bura da kritik noktada bulunan kişi Ziya. En başından beri tüm bu karmaşanın sebebi oydu. Yaman onu korumak için yalanlar söylemiş ve aşkını bile feda etmişti. Şimdi ise Ziya’nın bu borcunu ödeme zamanı geldi!

Anahtar ses kaydı! Ziya açık bir şekilde bunu Seher’e anlatamasa da Seher’i şüphelendirmeyi başaracak. Yaman’ın da çelişkili hallerini düşünen Seher tüm parçaları yavaş yavaş birleştirecek. Burada Seher’i en büyük harekete geçirecek iki kritik durum olacak. Bunlardan ilki Ziya, ikincisi ise Zuhal’in Yaman’a verdiği ses kaydı. Seher şans eseri bulacağı ses kaydıyla bu sır perdesini aralamak için elinden geleni yapacak.

Emanet 223.Bölüm Fragmanı – 6 Ekim Çarşamba Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta ise Duygu dediğimiz yola geldi. Tek başına ayaklarının üstünde durmaya çalışan Duygu bunca çabanın ardından Ali’nin ona uzattığı ele sımsıkı sarılacak. Ali daha önce Kiraz’ı nasıl kurtarmak için çaba gösterdiyse şimdi de Duygu için bunu yapacak. Önce kardeşini kurtaracak. Sonra ise Duygu’nun herkese kapattığı, esarete aldığı kalbini özgür bırakacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir