Emanet 222.Bölüm Fragmanı – 5 Ekim Salı

Emanet 222

Her Şey DÜZELECEK! SEHYAM AŞKI!

Emanet 222.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 222.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 222.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman yüzleşmesi adım adım yaklaşıyor. Ziya’nın Yaman’ı ipuçlarına yönlendirirken artık tüm gerçekler gün yüzüne çıkacak!

Yaman Seher’le Konuşacak! Seher’in bitmek bilmez kötü davranışları artık Yaman’ın da sabrını taşırdı. Yaman bir noktaya kadar Seher’e tahammül etmişti. Ancak Seher’in bu davranışları Yusuf’u da etkilemeye başlayınca Yaman tepkisini gösterdi!

Seher, Yaman’ın bu davranışını üste çıkmak olarak düşünecek. Ancak çok yakında yaşanacak yüzleşme Yaman’ın ne denli haklı olduğunu öne sürecek. Evet Yaman yalan söyledi, ablanı ben öldürdüm dedi. Ancak Seher hiç sorgulamadan, hiç araştırmadan buna inandı. Hatta Yaman’ı öldüremeye dahi kalktı!

Yaman ne kadar suçluysa bu olaylarda Seher’de yaptıklarıyla bir o kadar suçlu hale geldi. Gelecek bölümlerde bizi büyük buhranlar, pişmanlıklar bekliyor.

Emanet 222.Bölüm Fragmanı – 5 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Diğer tarafta Ali dediğimiz gibi Duygu’nun işine karışıyor. Duygu her ne kadar en başta Ali’yi istemese düşünceleri değişecek. Ali, Duygu’nun kardeşini bulup o bataklıktan çıkaracak. Ve Duygu’nun kalbini fethedecek! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir