Emanet 221.Bölüm Fragmanı – 4 Ekim Pazartesi

emanet 221

Kevser’i İkbal İTTİ! Beklenen An GELDİ!

Emanet 221.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 221.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 221.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Ziya sonunda gerçeği hatırladı. Yaman, Ziya’nın gerçekleri söylemesiyle rahat bir nefes alırken Seher cephesinde ise bilinmezlik devam ediyor. Peki Yaman gerçekleri Seher’e nasıl anlatacak?

Gerçekler Ortaya Çıkıyor! Emanet dizisinde İkbal şeytanın bıraktığı sır perdesi sonunda aralandı. Ziya tüm gerçekleri Yaman’a anlattı. Ancak Yaman’ın asıl savaşı şimdi başlıyor. Seher’e bu olanları anlatmak. Bunca olandan sonra Yaman’ın gerçekler öyle değil böyleydi demesi Seher’i ikna etmeyecek Yaman’da bunun farkında olduğu için Seher’i ikna edecek kanıtları aramaya devam ediyor.

Ancak bu uzun süreli bekleyiş oldukça tehlikeli. Yusuf’un kendisinden uzaklaştığını gören Seher yeni bir plan peşinde. Eğer Yaman gerçekleri biraz daha saklamaya devam ederse geri ikilinin geri dönüşü olmayan noktalara gelmesi içten bile değil. Bu yüzden Yaman’ın elini hızlı tutması gerekli.

Büyük yüzleşme! Peki Yaman gerçeği nasıl anlatacak? Tüm bu karmaşa nasıl çözülecek. Bunun cevabını vermek çok karmaşık gözükse de aslında çok basit. Ziya’nın ağzından kaçırdığı sözler ikiliyi yüzleşmeye itecek. Yaman elde ettiği yeni delilleri de Seher’e sunacak. Tüm bu olanların İkbal’in şeytani planı olduğu apaçık ortaya serilecek. Mutlu günler artık çok yakın diyebiliriz.

Emanet 221.Bölüm Fragmanı – 4 Ekim Pazartesi Günü Neler Olacak?

Seher ve Yaman’ın büyük yüzleşmesi için geri sayım devam ederken aynı sorun Ali ve Duygu cephesinde de yaşanacak. Ali, Duygu’yu takibe alarak onun amacını öğrenmeye çalışır. Duygu geçmişini ondan saklamak istese de Duygu bir gerçeğin farkına varacak. Yıllardır izini sürdüğü kardeşini tek başına bulması artık çok zor. Bu yüzden Ali ile yüzleşip onun yardımını almalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir