Emanet 220.Bölüm Fragmanı – 1 Ekim Cuma

Emanet 220

Yaman Suçsuz! Seher’in Vicdan Azabı!

Emanet 220.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 220.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher’in başına buyrukluğu Yaman’ın hayatını tehlikeye atmıştı. Neyse ki Yaman bu saldırıyı ufak bir sıyrıkla atlatır. Ancak Seher’in her geçen zamanda öğrenecekleri büyük bir vicdan azabını yanında getirecektir.

Zuhal konağa döndü! Yususf’u kurtaran Zuhal konağa geri dönmeyi başarırken zehrini daha ilk saniyelerden akıtmaya başlar. Zuhal’in hedefi Yusuf’u Seher’e düşman etmek ve Seher’i bir şekilde bu konaktan göndermektir. Zuhal’e bu kötülüklerinde bir de yardım eden çıkacak! Bu kişi gelecek bölümlerde işleri bambaşka noktaya sokacak olan Çiçek’tir.

Seher İçin hesap vakti! Zuhal ortalığı karıştırmaya çabalarken Seher ise her adımda yeni bir gerçekle yüzleşecek. Bu gerçekler Seher’e Yaman’ın aslında masum biri olduğunu anlatır. Seher bu durum karşısında büyük bir vicdan azabının içine doğru ilerler. Eğer Yaman masumsa Seher suçsuz yere onu vurmuş, defalarca Yaman’ın hayatını tehlikeye atmış ve Yusuf’u ondan alıkoymuştur. Seher henüz yüzleşmenin ilk aşamasında dahi büyük bir korku hisseder. Ya Yaman masumsa!!!

Diğer tarafta ise Duygu’nun gizemli halleri Ali’nin dikkatini çeker. Ali Duygu’nun dünyasına daha çok dahil olmaya başlayacak. Ali’nin bu çabası ikiliyi birbirine daha da yakınlaştırıp ortak bir hedefte buluşmalarını sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir