Emanet 22.Bölüm Fragmanı -6 Ekim Salı

Seher Yaman’ın RÜYALARINDA | İlk Öpücük

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te haftanın ilk günü sona erdi. İkbal’in hüsrana uğrayan planları Yaman ve Seher’i daha da yakınlaştırmışa benziyor. Emanet 22. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde bomba bir bölümü geride bıraktık. İkbal ve kardeşi resmen Seher ve Yaman’ın arasını yaptılar desek yeridir. Başta Zuhal, Seher’i Yaman’ın kollarına düşürdü arkasından İkbal yaptığı saçma planla Seher’i bayıltıp Yaman’ın kollarında taşıttı. Birçok dizide gördüğümüz kötü karakterlerin en başarısızları diyebiliriz bu ikili için. Her planları hezeyanla sonuçlanıyor.

Yaman ise Seher’e gönlünü kaptırdı. Doğum günü partisinde kıskançlık krizleri ve sonrasında işi iptal ettirmesi ardından rüyasında Seher’i öptüğünü görmesi. Yaman resmen ne oluyor bana der gibi kendine inanamadı. Daha önce de dediğimiz gibi İkbal’in planları ikiliyi yakınlaştırmaya devam etti. Şimdi ise Yaman’ın kendisiyle mücadelesini izleyeceğiz. Yaman kadınlara karşı sert tutumundan sonra Seher’e karşı hislerini kabul edebilecek mi? İşte Bunun sancılarını yaşayacak.

Tam tersi Seher de bu yakınlaşmanın farkında. Yaman’ın partide onu kıskanmasını gördü. Bayıldığında karşısında sabahlayışını. Seher’de bu aşkı karşılıksız bırakmayacak.

Kiraz ve Ali cephesinde ise işler epey karışıyor. Ali zorda olsa Kiraz’ı kurtarmayı başardı. Ancak ikili bu kez de bir kovalamacaya girdiler. Bu kovalamacada Kiraz ve Ali’nin yakınlaşmasını sağlayacak. İkili günden güne birbirlerine yakınlaşıyorlar. Burada da oldukça tatlı bir aşk bizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir