Emanet 219.Bölüm Fragmanı – 30 Eylül Perşembe

Emanet 219

Buzlar Eriyor! Seher ve Yaman YENİDEN…

Emanet 219.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 219.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman Seher’in hayatını kurtararak ona bir kez daha kendini ispatladı. Seher her ne kadar Yaman’a karşı nefret dolu olsa da Yaman’ın yaptıkları onun aklını karıştırmaya devam ediyor. Peki Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasında buzlar eriyecek mi? Bizleri ne bekliyor.

Büyük ipucu! Yaman Seher’in hayatını kurtarırken Seher bu hareket karşısında şaşkın kalmıştı. Seher’in artık Yaman’a olan bakış açısı tamamen değişmek üzere. Seher her ne kadar gururu ve öfkesiyle bunu saklasa da işler dizide iyiye doğru gidiyor. Tek bir kıvılcım ikili arasında yaşanan tüm buzları eritmeye yeterli.

Bu kıvılcım Ziya’nın geçmişi hatırlaması, İkbal ile işbirliği yapanlardan gelecek bir itiraf… Küçük bir detay bile bu kıvılcımı çıkarmaya yeterli. Yaman bu ipucun peşinden giderken düşmanlarıyla da hesaplaşmayı ihmal etmiyor.

Seher’in desteği! Tabi Yaman’ın tüm bu işlerin yanında bir de düşmanlarıyla mücadelesi pekte kolay bir iş değil. Ancak Yaman her ne kadar zorlansa da Seher’in onun yanında yer alması işleri değiştirecek. Yaman en güçsüz anında bile Seher’le güç bulacak!

Diğer tarafta Ali ise Duygu’nun dünyasına hızla girmeye devam ediyor. Annesinin sağlık durumundan sonra Ali, Duygu’nun kayıp kardeşi meselesini de öğrenecek. Duygu bunu bir sır gibi saklarken Ali’nin gerçekleri öğrenmesi onu ürkütecek. Ancak Ali Duygu’ya kol kanat gelerek onu şaşırtacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir